Gustownie, elegancko i klimatycznie

Gustownie, elegancko i klimatycznie

Projekt autorstwa pracowni architektonicznej ZUP-A przedstawia aranżację wnętrz jednego z największych apartamentów nadmorskiego hotelu w Gdańsku. Obejmuje on strefę wypoczynkową, zabudowę kuchenną oraz przestronną łazienkę.


apartament ZUP-A
apartament ZUP-A

Najważniejszym założeniem projektowym było zaaranżowanie przestrzeni o wysokim standardzie wykończenia, nawiązującym do klimatu morskiego. Z tą ideą powstały pokoje apartamentowe z przestronną łazienką, salonem, sypialnią, zabudową kuchenną i dużym tarasem. Centralną częścią wnętrza jest salon z kominkiem oraz dużą sypialnią, dzięki czemu apartament przypomina w dużym stopniu klasyczny układ mieszkania.


apartament ZUP-A
apartament ZUP-A

Łazienka została od reszty pokoju wydzielona częściowo szklanym przepierzeniem, dzięki czemu wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej przestronne.


apartament ZUP-A

Użycie naturalnych materiałów w połączeniu z widokiem morza wdzierającym się do środka poprzez duży balkon tworzy harmonijny klimat wnętrz. Charakterystycznymi materiałami wykończenia jest drewno oraz polichromia. Minimalistyczne podejście w umeblowaniu zostało zrównoważone przez materiały o detalicznych fakturach.


apartament ZUP-A

Nadmorski apartament

Projekt wnętrz: ZUP-A Architekci

Powierzchnia: 61 m2

Lokalizacja: Gdańsk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!