Dekor Terrazzo  Interprint z nagrodą Diament Meblarstwa 2018

Dekor Terrazzo Interprint z nagrodą Diament Meblarstwa 2018

Energetyczny, interpretujący wzór lastryko dekor Terrazzo Interprint został nagrodzony w konkursie Diament Meblarstwa 2018, magazynu Biznes Meble. Jury przyznało mu statuetkę w kategorii Powierzchnie meblowe - klasa premium.


4 grudnia w Warszawie odbyło się oficjalne wręczenie nagród w konkursie Diament Meblarstwa 2018. Wśród zwycięzców znalazł się dekor Terrazzo Interprint, który jest odpowiedzią na rodzący się trend mody na lastryko. W kategorii Powierzchnie meblowe - klasa premium nie miał sobie równych. To delikatny, ale też bardzo energetyczny wzór. Białe tło dekoru jest sceną dla graficznie przedstawionych kamyków tworzących unikatowe, wielobarwne formacje.


meble, lastryko, powierzchnie
meble, lastryko, powierzchnie

źródło: materiały prasowe

W tym roku blisko 90 podmiotów zgłosiło ponad 130 produkty: meble a także akcesoria i komponenty, spośród których jury wyłoniło najlepsze. Kapituła brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów.

Lista pozostałych laureatów tegorocznego konkursu


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!