Business Link Astoria

Business Link Astoria

Trzy piętra w nowym budynku przy ulicy Przeskok w Warszawie to oferta dla osób ceniących indywidualizm, styl i komfort. Tym razem Business Link zajął blisko 4 tys. m2 w Astoria Premium Offices, gdzie zlokalizowano 155 komfortowych biur. Koncepcję aranżacji wnętrz stworzyła projektantka Katarzyna Miastkowska przy współpracy z Pracownią Architektoniczną FBT.


Nowy Business Link znajduje się na 8, 9 oraz 10. piętrze prestiżowego biurowca Astoria zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy. Pomysł na wnętrza miał odwoływać się do inspiracji ekskluzywnym hotelowym lobby w połączeniu z najnowszymi, światowymi trendami. Business Link Astoria to pierwsza coworkingowa powierzchnia smart z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. business link astoria, coworking Warszawa
business link astoria, coworking Warszawa

Do dyspozycji klientów oddawane są kameralne biura z widokiem na panoramę miasta oraz wygodne powierzchnie do coworkingu. Zamknięte przestrzenie dedykowane są zarówno pojedynczym pracownikom, jak i kilkuosobowym zespołom. Klienci Business Link Astoria będą mieli także możliwość personalizacji swojego wnętrza wybierając dodatkowe artykuły z katalogu przygotowanego przez designerów.


business link astoria, coworking Warszawa
business link astoria, coworking Warszawa

Inwestorzy, podobnie jak w Zebra Tower, położyli ogromny nacisk na stronę wizualną oddawanej przestrzeni. Główną ideą stało się wykraczanie poza oczywiste rozwiązania, łamanie schematów i wyznaczanie trendów. Założeniem projektu było stworzenie miejsca dla firm i osób, dla których przebywanie w harmonijnym, przemyślanym w każdym detalu wnętrzu, stanowi wartość szczególną. Ludzie, którzy tworzą swoisty mikrosystem nazywani są przez Business Link mieszkańcami. Firma ta wierzy, że praca nie musi być jedynie koniecznością, a w odpowiedniej przestrzeni i w otoczeniu odpowiednich ludzi, może stać się źródłem niezwykłej energii, inspiracji i życiowej radości.

business link astoria, coworking Warszawa
business link astoria, coworking Warszawa

Wnętrze Business Link Astoria to nie tylko biura. Na powierzchni znajduje się również ekskluzywna strefa lounge. Sale konferencyjne wyposażono w dedykowane ekrany interaktywne. Oryginalny wystrój wnętrz pozostałych sal spotkań ma wzmagać  kreatywność, stanowiąc jedyną w swoim rodzaju ucieczkę od rutyny. W wielu lokalizacjach firmy znaleźć można malowidła ścienne oraz obrazy wykonane na specjalnie zamówienie przez cenionych polskich artystów. Dorota Zemła i Dariusz Mlącki – autorzy fresku w Zebra Tower, wykonali malunek natynkowy inspirowany sztuką francuskiego malarza Francisa Picabii. Całość projektu wpisuje się w najwyższy standard budynku, który może poszczycić się certyfikatem Leed Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design), gwarantującym najwyższy poziom w kategorii energooszczędności. Innowacyjny system klimatyzacji wyposażony w strop termoaktywny automatycznie dopasowuje temperaturę we wnętrzu do warunków atmosferycznych, zapobiega wysuszaniu powietrza i stanowi barierę dla roztoczy, co ma niebagatelne znaczenie dla alergików.

 

business link astoria, coworking Warszawa
business link astoria, coworking Warszawa
business link astoria, coworking Warszawa

Business Link Astoria

Projekt wnętrz: Katarzyna Miastkowska przy współpracy z Pracownią Architektoniczną FBT.

Powierzchnia: 4 tys m2

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia: materiały prasowe

 

business link astoria, coworking Warszawa

Sprawdź również: Business Link Maraton w Poznaniu


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!