Oras Eterna - bateria, która sama przygotuje kąpiel

Oras Eterna - bateria, która sama przygotuje kąpiel

Kto z nas nie marzy o tym, aby po powrocie do domu od razu wskoczyć do wanny pełnej ciepłej wody? By nie tracić czasu na napełnianie wanny i pilnowanie, aby woda się nie przelała? Dzięki rewolucyjnej baterii wannowo-natryskowej Oras Eterna możemy spełnić to marzenie. To pierwsza i jedyna bateria łazienkowa na rynku, która za pomocą mechanizmu EcoLed sama przygotowuje kąpiel.

 Firma Oras wprowadziła właśnie na rynek baterię wannowo-natryskową z linii Eterna. Jej rewolucyjność polega głównie na funkcji automatycznego napełniania wanny, bez ryzyka przelania się wody. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu mechanizmowi EcoLed, który polega na ustawieniu czasu wypływu wody. W ciągu kilku minut mamy przygotowaną relaksującą kąpiel. To idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, którzy robią wiele rzeczy jednocześnie, a także rodziców przygotowujących codzienną kąpiel dla małych dzieci.

Jak bateria Oras Eterna przygotowuje kąpiel?

Bateria Oras Eterna funkcjonuje jak zaawansowany technologicznie gadżet. Użytkownik samodzielnie programuje mechanizm napełniania wody do poziomu jaki preferuje. Przy kolejnych użyciach bateria już sama wie kiedy ma zamknąć strumień automatycznie. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie musimy tracić czasu na ciągłą kontrolę i sprawdzanie, czy woda ma odpowiedni poziom. Bateria robi to za nas. My w tym czas możemy rozpakować zakupy, przygotować się do kąpieli czy zjeść kolację. Oras Eternę docenią Ci, którzy kończą późno pracę, i wracają do domu zmęczeni, marząc o relaksującej kąpieli. 

Prawie jak niania

Bateria wannowo-natryskowa Oras Eterna pomaga rodzicom w przygotowaniu kąpieli dla najmłodszych. Kiedy wanna automatycznie się napełnia, mamy czas, by spokojnie wykonać czynności związane z przygotowaniem niemowlaka do kąpieli. Bateria zapewnia również bezpieczną i komfortową kąpiel starszym dzieciom: wyposażona jest w blokadę temperatury na poziomie 38°C. Dziecko może więc swobodnie się kąpać, bez ryzyka poparzenia. Drugim udogodnieniem jest specjalna obudowa baterii, która mimo wmontowanego termostatu, nie nagrzewa się. 

Źródło: materiały prasowe

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!