Jesienne spotkania z designem we wrocławskim NOT

Jesienne spotkania z designem we wrocławskim NOT

Już jutro (18 listopada) w budynku NOT przy ulicy Piłsudskiego 74 we Wrocławiu, odbędzie się szósta edycja targów sztuki użytkowej KONTURY. 


Tym razem przestrzeń targową zorganizowano w powstałym w 1896 r., zabytkowym budynku należącym do Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Główne miejsce ekspozycji to doskonale znany wrocławianom hol, który cechuje wysokie sklepienie z przeszklonym sufitem, piękna posadzka oraz kolumny nadające całości wyjątkowego charakteru.


kontury 2017
kontury 2017

Sobota ze sztuką użytkową

Na odwiedzających czekać będzie kilkadziesiąt stoisk z różnorodną ofertą dobrze zaprojektowanych i funkcjonalnych przedmiotów od polskich twórców. Wśród 27 stanowisk goście targów odnajdą meble z drewna, metalu i tworzyw sztucznych, dodatki wnętrzarskie oraz wyroby z porcelany i szkła. Nie zabraknie oświetlenia wnętrz, luster i plakatów. Poszukujący upominków świątecznych będą mogli odnaleźć wyjatkowe książki dla dzieci, biżuterię, torby oraz kultowe wrocławskie kaszkiety. Na targi zaproszono również Unikat Motorworks 1/1, wrocławski warsztat kastumujący motocykle głównie w stylu cafe racer i scrambler. 

Sobota 18 listopada 2017 r.
Budynek NOT przy Piłsudskiego 74 we Wrocławiu
Godziny: 11:00-19:00
Wstęp bezpłatny
Więcej szczegółów TUTAJ


kontury 2017
kontury 2017

źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!