Warszawska siedziba CA Immo Poland

Warszawska siedziba CA Immo Poland

W nowej siedzibie CA IMMO POLAND - specjalisty w zakresie nieruchomości biurowych, pracownia Trzop Architekci stworzyła nowoczesną i elegancką przestrzeń w oparciu o naturalne materiały wykończeniowe.


W procesie projektowym ważnym aspektem były wysokiej jakości produkty oraz rozwiązania inspirowane naturą, mające na celu ulepszenie warunków pracy, a co za tym idzie samopoczucia i atmosfery wśród pracowników.


natura w biurze

Strefa powitalna z recepcją zaprojektowana została w stonowanej kolorystyce - biel i drewno w połączeniu z ekologiczną wykładziną inspirowaną parkowymi alejkami podkreślają reprezentacyjne wejście do biura.


ca immo poland siedziba
ca immo poland siedziba

Przestrzenie konferencyjne utrzymano w eleganckim klimacie stawiając na wykończenie z białej cegły i szarość dodatków. W jednej z sal zaprojektowano ścianę w naturalnego mchu, która w połączeniu z oświetleniem LED i drewnianą podłogą kontynuuje naturalny i nowoczesny nurt stylizacji wnętrza.


ca immo poland siedziba
ca immo poland siedziba

Przeszklone ściany stanowią eleganckie tło dla geometrycznych kształtów mebli. Stanowiska pracy rozplanowano w dwóch kameralnych open space’ach zachowanych w skandynawskim stylu. Strefa pracy oddzielona jest od korytarza efektownymi panelami akustycznymi w kształcie płatków śniegu.


ca immo poland siedziba
ca immo poland siedziba
ca immo poland siedziba

Aby zachować ciszę i spokój, w tej części biura wydzielono dwa pomieszczenia do rozmów telefonicznych oraz salę spotkań z przyjazną dla oka kolorową fototapetą. Zabudowę kuchni wykonano z naturalnego drewna. Dzięki połączeniu go z geometryczną formą blatu podwieszonego, betonowymi elementami oraz podwieszanymi belkami sufitowymi z oświetleniem LED, ta przestrzeń wspólna zyskała nowoczesny charakter.


ca immo poland siedziba

W strefie zarządu, elementem dekoracyjnym są okrągłe lampy LED z barissolu, które umieszczono na tle betonowej ściany i eleganckich mebli.


ca immo poland siedziba

W strefie chillout postawiono na kolorowe akcenty. Wykończenie posadzki imitujące trawę oraz miękkie meble podkreślają miejsce relaksu i odpoczynku. Przy wyborze oświetlenia LED postawiono na odważne i geometryczne formy, które poprzez zmienne natężenie oddają efekt naturalnego światła.strefa chillout
ca immo poland siedziba

Biuro CA IMMO POLAND

Projekt wnętrz: Trzop Architekci

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Warszawa, ul. Sienna

Zdjęcia: CA IMMO

 

Sprawdź również: Biuro Burda International Polska


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!