Audio Video Show & Smart Home 2017 fuzja kultowych targów

Audio Video Show & Smart Home 2017 fuzja kultowych targów

Dotychczasowa formuła targów Audio Video Show została rozszerzona. Wydarzenie nosi teraz nazwę Audio Video Show & Smart Home. Targi odbędą się w dniach 17-19 listopada 2017 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Oprócz setek wystawców z dziedziny perfekcyjnego dźwięku i wizji, obecni na nich będą również eksperci oraz najlepsi producenci rozwiązań pozwalających na zautomatyzowane zarządzanie domem.


W trakcie tegorocznej edycji targów uczestnicy będą mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności i zaletach najlepszych rozwiązań przeznaczonych do elektronicznego sprawowania kontroli nad domem.


targi Smart Home
targi Smart Home

Nowoczesny dom integruje w sobie zarówno systemy automatyki budynkowej, audio video, jak i AGD w jeden, wygodnie sterowany system. Organizatorzy chcą, aby wszystkie te branże spotkały się i zintegrowały na jednym, wspólnym wydarzeniu, które zgromadzi wszystkie firmy działające w branży AV, instalacyjnej, architektów oraz klientów końcowych. Połączona impreza to większa ilość wystawców, oznaczająca większą atrakcyjność targów dla zwiedzających.


targi Smart Home

Podczas Audio Video Show & Smart Home, w dniach 18 19 listopada odbędzie się ANTYKONFERENCJA dla architektów - projektowanie a nowe technologie. Gościem specjalnym będzie Ewa Mierzejewska – ekspertka w dziedzinie projektowania przestrzeni mieszkalnych.

Pierwsza prezentacja to Nowoczesny dom. Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz mieszkalnych. Autorka przedstawi własny, subiektywny wybór najważniejszych trendów, zjawisk i tendencji w aranżacji domów i mieszkań.

Drugie wystąpienie nosi nazwę Nowa epoka w designie telewizorów. W nim Ewa Mierzejewska opowie gdzie i jak umieścić telewizor, aby nie sprawiał problemu w aranżacji wnętrza.

Kolejne panele poprowadzą wybitni specjaliści, architekci i instalatorzy, a dotyczyć będą następujących tematów:

- jak bezproblemowo zarządzać energią cieplną

- zintegrowany Dom Inteligentny w technologii KNX

- projektowanie prywatnej sali kinowej

– wizja architekta a wymagania techniczne

- Dom Inteligentny. Przyszłość czy teraźniejszość?

- dlaczego warto decydować się na automatykę w domu/mieszkaniu

- interaktywne spotkanie, na którym można dotknąć automatykę

Audio Video Show – jest największą w Polsce i drugą co do wielkości wystawą sprzętu audio-video w Europie. To jedyna taka wystawa, gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

Targi Dom Inteligentny – największe w Polsce wydarzenie w branży smart home, odbywające się od 2010 roku. Gromadzi dystrybutorów sprzętu automatyki budynkowej oraz instalatorów, integratorów, projektantów i architektów oraz inwestorów.


targi, dom inteligentny, stadion narodowy

źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!