Red Dot Design Award dla Brick Imagination

Red Dot Design Award dla Brick Imagination

Filmy z kampanii Brick Imagination, stworzone przez niemiecki oddział firmy Röben, zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design. Docenione zostały również cztery inne filmy, które uzyskały wyróżnienie w kategorii Best of the Best.


Do konkursu wpłynęło aż 8 051 prac czołowych designerów z 50 krajów. Zgłoszenia były rozpatrywane w 18 kategoriach, a wręczenie nagród nastąpiło 27 października podczas uroczystej gali w Konzerthaus Berlin. Do stolicy Niemiec zawitało 1 400 gości z całego świata, którzy oklaskiwali twórców 67 docenionych projektów.


Wśród nagrodzonych prac znalazł się niemiecki oddział firmy Röben, zdobywając najbardziej prestiżową nagrodę – Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design za klipy Brick Imagination, opracowane dla celów kampanii Röben Architekten. To drugie takie wyróżnienie dla firmy Röben, wiodącego producenta ceramiki budowlanej – poprzednio nagrodę Red Dot Design Award udało się uzyskać w 2013 roku za kampanię Kroko!


Marka Röben pokonała w bieżącej edycji m.in. takie firmy jak IKEA czy Audi i została doceniona za cztery 15-sekundowe filmy, które zdobyły wyróżnienie Best of the Best w kategorii Film i Animacja.


źródło: materiały prasowe

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!