Razowa Bistro

Razowa Bistro

Razowa Bistro to klimatyczne miejsce, które odmieniło oblicze ul. Wrocławskiej przy poznańskiej Starówce. Nowy lokal stylizowany na francuskie bistro powstał w miejscu marketu spożywczego. Eleganckie wnętrza zaprojektowała pracownia inDe projekt.


Narożnikowy lokal stał się przytulnym miejscem, w którym można zjeść śniadanie, wypić kawę lub kupić coś na wynos. Niezależnie od ilości wolnego czasu, każdy może znaleźć tutaj miejsce dla siebie. Zaproponowane przez architektów różne formy siedzisk zadowolą zarówno zabieganych klientów, jak i tych, którzy odwiedzą lokal na dłużej i zasiądą w wygodnym fotelu przy eleganckich okrągłych stolikach.


razowa bistro
bistro razowa, Poznan

Założeniem projektu było stworzenie charakterystycznego i przytulnego miejsca, stąd drewno w ciepłym odcieniu, granat pojawiający się na elementach tapicerskich i płytkach oraz intensywna zieleń hokerów. Całość dopełniono lampami z elementami mosiężnymi.


bistro razowa, Poznan
bistro razowa, Poznan

Szerokimi drewnianymi ramami podkreślono okna otwarte na deptak. Wykorzystano je jako siedziska i miejsce na blat barowy, tak aby otoczenie stało się integralną częścią wnętrza.


bistro razowa, Poznan
bistro razowa, Poznan

Razowa Bistro

Projekt wnętrz: inDe projekt

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Poznań

Zdjęcia: Szymon Ratajczak


bistro razowa, Poznan
bistro razowa, Poznan

Sprawdź także: Geometrycznie i stylowo w M15


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!