Biuro Burda International Polska

Biuro Burda International Polska

Nowa siedziba firmy Burda International Polska znajduje się w budynku New City przy ul. Marynarskiej w Warszawie. Projekt wnętrz wykonała pracownia Trzop Architekci, która wprowadziła wiele rozwiązań, skrojonych specjalnie na potrzeby wydawnictwa. 

 

Centralną częścią, sercem biura, stała się wielofunkcyjna przestrzeń zlokalizowana na najwyższym piętrze budynku. Dzięki wykorzystaniu podwójnej wysokości kondygnacji – ponad 5,5m – powstała jasna i przestronna strefa służąca pracownikom, klientom, gościom i czytelnikom.


burda polska biuro
burda polska biuro

Sposób aranżacji pozwala na wielorakie wykorzystanie przestrzeni i jej podział w zależności od potrzeb. Znajdują się tu miejsca do wspólnej pracy, spotkań, szkoleń i konferencji czy Idea Hub służący rozwojowi nowych pomysłów. Przytulny klimat zapewnia Burda Cafe, zaprojektowana w kawiarnianym klimacie przestrzeń, gdzie można wymienić się informacjami i pracować w miłej atmosferze przy kubku aromatycznej kawy.


burda polska biuro
burda polska biuro

Znalazły się tu także pomieszczenia takie jak fashion room oraz beauty room, służące do przygotowań sesji zdjęciowych, które odbywają się w profesjonalnym studiu fotograficznym, znajdującym się na terenie biura.


burda polska biuro
burda polska biuro

Nie zabrakło też miejsc do nieformalnych spotkań, zaaranżowanych meblami w miękkich obiciach oraz z wysokimi oparciami czy wygłuszonych budek telefonicznych, do bardziej poufnych rozmów.


burda polska biuro
burda polska biuro

Biuro Burda International Polska

Projekt wnętrz: Trzop Architekci

Liczba pięter: 2 i pół (10., 9. i część 8.)

Realizacja: czerwiec 2017

Lokalizacja: Warszawa, New City

Generalny wykonawca: Lindner

Zdjęcia: Burda Photo Studio


Sprawdź także: The Brain Embassy


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!