Prysznic bez barier

Prysznic bez barier


Kabiny prysznicowe Free to doskonała propozycja dla osób w podeszłym wieku, mających problemy z poruszaniem się, a także dla rodziców kąpiących małe dzieci.

Elementem wyróżniającym kabiny Free są dwudzielne, uchylne drzwi. Rozwiązanie to pozwala otworzyć tylko ich górną część, by sięgnąć po ręcznik lub pomóc w kąpieli innym, nie ryzykując ochlapania się wodą.

Kolekcja Free została zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną wygodę i swobodę ruchów jej użytkownikom. Przestronne kabiny zostały wyposażone w elementy ułatwiające kąpiel, takie jak specjalne uchwyty, poręcze oraz siedziska. Dodatkowym udogodnieniem, zwłaszcza dla osób poruszających się na wózkach, jest dostosowanie kabiny do montażu na podłodze (bez brodzika). Pełne bezpieczeństwo użytkowników gwarantuje solidna konstrukcja profili oraz wypełnienie z atestowanego szkła hartowanego. 

Kolekcja Free została wyprodukowana z poszanowaniem środowiska naturalnego. Stosowane wykończenia nie zawierają metali ciężkich, zaś testowane laboratoryjnie lakiery zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, pleśni i grzybów. Wykorzystywane przez Novellini materiały są bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska – gwarantują bezemisyjny cykl produkcyjny, ze 100% recyklingiem odpadów. 

Fot: novellini.com


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!