64 tys. zwiedzających na targach Warsaw Home 2017

64 tys. zwiedzających na targach Warsaw Home 2017


Ptak Warsaw EXPO chwali się sukcesem targów Warsaw Home 2017. Olbrzymie zainteresowanie uczestników świadczy o tym, że takiego wydarzenia w naszym kraju brakowało.


Tegoroczną edycję Warsaw Home odwiedziło ponad 64 tys. zwiedzających, a wśród gości było 9 tys. architektów, projektantów wnętrz i stylistów. Warsaw Home zajęło niemal trzy razy więcej powierzchni, niż w zeszłym roku, czyli 65 tys. m2 w trzech halach podwarszawskiego centrum wystawienniczego Ptak Warsaw Expo. Impreza zgromadziła ponad 400 firm i ponad 600 marek, stając się platformą dla biznesu, jak i promocją dobrego wzornictwa.

Skala targów pozwoliła na połączenie wielu różnych elementów: debat i warsztatów, prezentacji dużych i małych firm, promocji producentów i dystrybutorów. Stanowiska polskich wystawców nie ustępowały koncepcjom międzynarodowych firm. Poland Design Festival, będący częścią targów Warsaw Home, promował dobry polski design i młode polskie marki. Krajowe wzornictwo na światowym poziomie można było podziwiać również na stoiskach znaczących rodzimych producentów. 

Rozmowy o wzornictwie i architekturze

Trendy można było śledzić nie tylko na stoiskach wystawców. Program obejmował również wykłady i dyskusje z udziałem największych polskich i światowych gwiazd designu i architektury: Roberta Koniecznego, Oskara Zięty, Tomka Rygalika, Roberta Majkuta, Mai Ganszyniec, Krystiana Kowalskiego, Przemo Łukasika czy Jakuba Szczęsnego. Na Warsaw Home pojawił się duet projektantów ze studia architektonicznego i projektowego Neri&Hu Office for Design and Research, holenderski designer i rzemieślnik Paul Heijnen (jego prace można było zobaczyć na żywo na stoisku marki KOOKU) i mistrz luksusowych francuskich tkanin oraz tapet Pierre Frey. Już po raz drugi na targi Warsaw Home przyjechał Karim Rashid – wystąpienie projektanta, tak jak w zeszłym roku, przyciągnęło setki osób. 

warsaw home 2017
warsaw home 2017
warsaw home 2017
warsaw home 2017
warsaw home 2017

źródło: materiały prasowe Ptak Warsaw EXPO

Sprawdź informacje o pozostałych targach na naszej stronie


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!