Nowości w IKEA

Nowości w IKEA

Nowy asortyment w IKEA to pochwała minimalistycznego wzornictwa, ręcznie wykonanych materiałów i jasnego drewna. Całość została utrzymana w monochromatycznych tonacjach kolorystycznych. Wśród dostępnych od października nowości znalazły się m.in. meble tapicerowane, dywany, lampy i produkty do przechowywania w łazience.


Bogata oferta mebli tapicerowanych to nie jedyne nowości, które od października proponuje IKEA. Jej uzupełnieniem są nowe propozycje dywanów, tkanych ręcznie, wykonanych w 100% z czystej i naturalnej wełny. Dzięki wyjątkowym wzorom oraz barwom wprowadzą do wnętrza miękkość oraz ciepłą atmosferę. Dywany powstały w ramach inicjatywy IKEA w Indiach i Bangladeszu na rzecz godnych warunków pracy oraz płacy. O przytulny nastrój zadbają również nowe produkty oświetleniowe o unikalnym wzornictwie i materiałach. Lampy podłogowe oraz stołowe emanują nowoczesnym skandynawskim wzornictwem. Z kolei dla najmłodszych przygotowano lampki w kształcie jeża lub szopa, które doskonale sprawdzą się w roli całonocnego towarzysza każdej pociechy.


Ikea, nowosci
ikea, nowosci
ikea, nowosci
ikea, nowosci

Dopełnieniem nowej oferty IKEA jest seria produktów do przechowywania w łazience. W jej skład wchodzą półki, stojak na ręczniki i stołki. Jasne drewno brzozowe oraz proste wzornictwo są uniwersalne i pomogą zorganizować poranki nawet na najbardziej ograniczonej powierzchni w domu.


ikea, nowosci
ikea, nowosci
ikea, nowosci
ikea, nowosci

źródło: materiały prasowe IKEA


ikea, nowosci
ikea, nowosci

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!