ICONIC Awards 2017 dla pracowni mode:lina

ICONIC Awards 2017 dla pracowni mode:lina

Pracownia mode:lina w gronie najlepszych projektantów na świecie. Paweł Garus oraz Jerzy Woźniak zostali uhonorowani prestiżową nagrodą ICONIC Awards 2017 podczas uroczystej gali w centrum BMW Welt w Monachium, która odbyła się 4 października 2017 r. Nagroda powędrowała w ręce architektów za projekt aranżacji wnętrz przestrzeni biurowej wrocławskiego oddziału firmy Opera Software. Tym samym jest to już trzecia nagroda zdobyta przez projektantów za ten projekt na arenie międzynarodowej.


mode:lina, Iconic Awards
mode:lina, Iconic Awards

Projekt przestrzeni biurowych dla Opera Software we Wrocławiu znalazł się w zaszczytnym gronie zwycięzców spośród setek zgłoszonych projektów, a mode:lina jako pierwsza polska pracownia projektowa otrzymała zwycięski tytuł we wnętrzarskiej kategorii tego konkursu.


iconic awards 2017

ICONIC Awards to konkurs wyróżniający wizjonerską architekturę, innowacyjne produkty oraz zrównoważoną komunikację pomiędzy wszystkimi obszarami architektury, projektowania oraz budownictwa. Ten ceniony niemiecki konkurs architektoniczny organizowany jest przez German Design Council, jedną z wiodących na świecie organizacji zrzeszającą projektantów. Utworzona przez niemiecki parlament od 1953 roku odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu kultury projektowej w Niemczech i na świecie oraz oferuje unikalne forum wymiany wiedzy w dziedzinie projektowania.


Iconic awards 2017

Zdjęcia z gali: Lutz Sternstein

Sprawdź także: Informacje o konkursach na sztuka-wnetrza.pl


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!