Kryształy nad oknem

Kryształy nad oknem


Okna pełnią we wnętrzu wyjątkową rolę. Dlaczego więc nie zapewnić im wyjątkowej oprawy? Świetnie nadadzą się do tego ozdobione kryształami karnisze.  
 
Raggio po włosku oznacza 'promień'. Cechą wyróżniającą tę rodzinę karniszy jest geometryczna kompozycja i kolorystyka, z którą korespondują ozdoby jubilerskie – duże, prostokątne kryształy osadzone w karniszu o kolorze mahoniu, delikatny kryształowy ornament nadający lekkości profilowi w bieli, czy pasmo jubilerskich oczek dzielące na pół karnisz w kolorze ognistego koralu.
 
Binario – to grupa karniszy przeznaczonych do wnętrz utrzymanych w minimalistycznej estetyce. Charakteryzują się eleganckim profilem z drewna egzotycznego lub krajowego oraz purystycznymi zakończeniami ze stali szlachetnej. Dyskretna wstęga kryształów Swarovskiego doskonale komponuje się z barwą drewnianego profilu karnisza – min. z czernią, mahoniem lub czereśnią.
 
Ombra – to niezwykle urozmaicona rodzina karniszy, której znakiem szczególnym są zachowujące krój słojów naturalne deski profilu oraz niebanalne rozwiązania dekoracyjne: okienka a'la witraż z barwnym szkłem, metalowe wypełnienia oraz kryształy Swarovskiego.
 
Karnisze z linii Ellegante wykonywane są na indywidualne zamówienie i realizowane pod nadzorem doświadczonych projektantów.
 
Źródło: mardom.com.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!