Targi Max Expo 2017

Targi Max Expo 2017

Trzy dni, ponad 1000 uczestników i ponad 70 wystawców – tak w skrócie zapowiada się największe w Polsce wydarzenie w branży mebli kuchennych, sprzętu AGD, RTV oraz IT. Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych. 


Prestiżowe wydarzenie skierowane jest do kluczowych na polskim rynku producentów, dystrybutorów, jak i projektantów. Poza ofertą mebli oraz sprzętów typowo kuchennych, wystawcy prezentować będą również małe urządzenia AGD i RTV, takie jak odtwarzacze muzyki, nawigacje samochodowe, odkurzacze, żelazka czy suszarki do włosów. Duży dział stanowią multimedia: telewizory, telefony komórkowe, laptopy, konsole oraz akcesoria z nimi związane. To unikatowe i największe jak dotąd w Polsce połączenie w jednym miejscu kilku stref wyposażenia domu. Trzydniowe spotkanie B2B stanowi najlepszą okazję do prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz kierunków rozwoju kilku branż.


targi, Karpacz, AGD, RTV

Targi Max Expo 2017 organizowane są przez firmę Galicja Tomaszek, właściciela dwóch ogólnopolskich sieci – Max Elektro, oferującej sprzęt AGD/RTV oraz Max Kuchnie – salonów mebli kuchennych. Uczestnikami wydarzenia są zatem najważniejsze marki – światowi liderzy, będący jednocześnie partnerami handlowymi obu sieci. Poza prezentacją szerokiej gamy produktów i najnowocześniejszych rozwiązań, planowany jest również wykład prof. dr hab. Henryka Mruka pt. Jak sprzedawać drogie kuchnie i obsługiwać wymagających klientów. 


targi, Karpacz, AGD, RTV

O renomie wydarzenia świadczy udział wystawiających się firm – światowej klasy producentów, od lat wyznaczających trendy w zakresie wszelkiego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego, elektroniki oraz meblarstwa. Organizatorzy dołożyli również wszelkich starań, by zagwarantować uczestnikom przyjemne spędzenie czasu. Targi odbywają się w górskiej scenerii Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, posiadającego rozbudowaną strefę wypoczynku. Ekskluzywna przestrzeń wystawiennicza, prelekcje o tematyce biznesowej oraz dodatkowe atrakcje, takie jak koncert Ani Dąbrowskiej oraz zespołu Enej, z pewnością stanowić będą atrakcyjną oprawę całego wydarzenia.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.


targi, Karpacz, AGD, RTV

Hotel Gołębiewski, Karpacz/ źródło: materiały prasowe Kernau

Sprawdź pozostałe wydarzenia: sztuka-wnetrza.pl/targi


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!