Brain Embassy - ciąg dalszy

Brain Embassy - ciąg dalszy

Brain Embassy – pierwszy polski co-creating, zlokalizowany w Adgar Park West, niemal dwukrotnie zwiększył swoją powierzchnię i obecnie oferuje startupom, małym i średnim firmom, freelancerom i korporacjom łącznie ponad 3 tys. mkw. Za koncepcję architektoniczną i projekt nowej części odpowiadają studio mode:lina™ oraz pracownia Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.


Powstanie kolejnej części Brain Embassy, i to zaledwie rok po inauguracji, wiąże się z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się ta innowacyjna przestrzeń biurowa.

 

coworking w Warszawie
coworking w Warszawie

Brain Embassy w budynku Adgar Park West rozpoczęło swoją działalność w czerwcu 2016 r. Jest pierwszym w Polsce biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni do pracy, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im warunki do wydajnej pracy.

 

coworking w Warszawie
coworking w Warszawie

Brain Embassy oferuje przestrzenie, w których można pracować w ruchu, odpoczywać, medytując lub jadąc na rowerze. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Współpraca z projektantami z mode:lina™ zaowocowała przestrzennym uzupełnieniem brandu Brain Embassy motywem przechodzących przez całe wnętrze synaps. Projektanci stworzyli przestrzeń całkowicie podporządkowaną ludzkiemu umysłowi. Dodatkowo, wnętrze Brain Embassy skrywa w sobie wiele niespodzianek, a ich odkrywanie ma za zadanie pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. Chcąc, by spotkania w salach konferencyjnych nie były tylko zwykłymi spotkaniami, ale także pomagały generować nowe pomysły i inicjatywy, projektanci nadali im nietypowe formy. Sale konferencyjne przypominają o wielkich odkryciach biegunów Ziemi i źródeł Amazonki oraz o osiągnięciach Wielkiego Zderzacza Hadronów. Sale konferencyjne to także przestrzenie dedykowane wielkim umysłom pisarzy, artystów i matematyków.

 

coworking w Warszawie, Brain Embassy
coworking w Warszawie, Brain Embassy

Nowa część Brain Embassy zajmuje powierzchnię blisko 1300 mkw., na której znajdują się m.in.:
- Otwarta przestrzeń typu open space
- Event Space, który w zależności od potrzeb może zostać podzielony na 3 sale konferencyjne mogące łącznie pomieścić w komfortowych warunkach 120 osób
- Sala warsztatowa o elastycznym ustawieniu dla grup do 30 osób
- 28 wyodrębnionych biur, które są przeznaczone dla zespołów od 3 do 14 osób
- 3 sale do spotkań w mniejszym gronie - od 2 do 8 osób
- Duża, w pełni wyposażona kuchnia ze stanowiskami do gotowania
- 2 pokoje do relaksu – Nap Room i Meditation Room

 

coworking w Warszawie, Brain Embassy
coworking w Warszawie, Brain Embassy

Brain Embassy (kolejna część)

Projekt wnętrz: mode:lina™, Archicon

Realizacja: 2017

Wykonawca: Artservis

Powierzchnia: 1300 m2

Lokalizacja: Warszawa

źródło: materiały prasowe

 

Sprawdź również: Przestrzeń dla mózgu


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!