Gra w domino z kolekcją Vento

Gra w domino z kolekcją Vento

 
Idealna sypialnia to przede wszystkim taka, która wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom użytkowników. Jak uzyskać przestrzeń wypoczynkową na miarę naszych oczekiwań? Najlepiej zaprojektować ją samodzielnie. Meble modułowe dostępne w sklepie internetowym BEDS.pl sprawiają, że każdy może stać się architektem w swoim własnym domu. Reguły zabawy w domino są banalnie proste. Przy pomocy dostępnych elementów tworzy się różnorodne kompozycje, przy czym ułożenie każdej kostki ma istotny wpływ na wynik gry. Podobne zasady obowiązują podczas urządzania wnętrza sypialnianego. Uzyskanie odpowiedniej aranżacji zależy nie tylko od przemyślanej koncepcji całości, ale też starannego doboru poszczególnych mebli. Im liczniejsza pula, tym większe szanse, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
 
Niebanalnie, funkcjonalnie
Meble modułowe stanowią dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalność, jednak ich największą zaletą jest funkcjonalność. Przede wszystkim pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń dowolnego pomieszczenia, a dzięki uniwersalnym kształtom i zróżnicowanym rozmiarom są wyjątkowo ustawne i dają się z łatwością wkomponować w nietypowe wnęki. Umożliwiają także częstą i sprawną rearanżację sypialni wraz ze zmieniającymi się potrzebami oraz na przekór monotonii. Jeśli postanowimy wygospodarować kącik do pracy, wystarczy dokupić funkcjonalne biurko lub, po prostu, odpowiednio zmodyfikować... toaletkę. Usuwając nadstawkę z lustrem, uzyskamy rozległy blat, który zapewni wygodne korzystanie z komputera. W przypadku poszerzenia garderoby świetnie sprawdzi się dodatkowa komoda lub pełniąca jednocześnie funkcję schowka i ciesząca oko skrzynia na ubrania i akcesoria.
 
Łóżkowe kombinacje
Honorowe miejsce w każdej sypialni zajmuje łóżko. To ono spełnia kluczowa rolę i dba o nasz zdrowy sen. Zwykle daje też najwięcej możliwości aranżacyjnych, których mnogość w przypadku modeli modułowych niejednokrotnie zaskakuje nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Pięć typów nóg oraz dziesięć rodzajów zagłówków, razem z dostępnymi w ramach kolekcji Vento pięcioma kolorami pozwalają na wybór spośród... kilkuset różnych wariantów. Szczyty, wykonanych z litego drewna bukowego łóżek różnią się między innymi kształtem otworów przelotowych czy wykorzystaniem aluminiowej listwy ozdobnej. Niebanalne wzornictwo produktu szybko zostało docenione przez klientów oraz ekspertów i wyróżnione główną nagrodą w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA.
 
Do wyboru, do koloru
Niekonwencjonalną, choć niezwykle praktyczną cechą mebli modułowych jest także wygoda ich użytkowania oraz łatwość montażu i modyfikacji. Sklep BEDS.pl oferuje kilka rodzajów szafek nocnych w kształcie sześcianu lub prostopadłościanu, w wersji węższej i szerszej, wolno stojące oraz zawieszone na ramie łóżka, umocowane nieruchomo bądź pozwalające na ich swobodne przesuwanie. Problemem nie powinno być także samodzielne dokonanie drobnych zmian, takich jak: zastąpienie otwartej przestrzeni praktycznymi szufladkami lub wygospodarowanie miejsca do przechowywania pościeli poprzez zastosowanie pojemnika ze stelażami. Co więcej, poszczególne meble kolekcji Vento pozbawione są uchwytów zewnętrznych, co podnosi ich estetykę, nie ujmując przy tym funkcjonalności.
 
Niezwykłe szeroka gama mebli dostępnych obecnie na rynku sprawia, że jedynym ograniczeniem przy urządzaniu sypialni jest nasza własna wyobraźnia. Jeśli więc chcemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty, nie bójmy się poświęcić naszego czasu i energii, aby skrupulatnie przygotować projekt swojego wyśnionego wnętrza. A że walczymy o zadowolenie na lata, gra z pewnością warta jest świeczki.
 
Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!