Na warszawskiej Saskiej Kępie powstała "Biała" - nowy projekt Galerii Vintage Patyna oraz Grupy Warszawa. Jest to połączenie coctail baru z showroomem vintage.
Prezentowane są tam przedmioty powstałe w XX wieku, przede wszystkim w okresie powojennym. Ich kolekcjonerzy doceniają w nich przede wszystkim wyjatkowość, niepowtarzalność oraz wyjątkowe historie, które się za nimi kryją.
Twórcy "Białej" chcą zainspirować gości do wyposażania swoich biur i mieszkań tymi wyjątkowymi okazami designu.
Patyna to pierwszy i największy marketplace poświęcony przedmiotom vintage, skupiający butiki, kolekcjonerów i entuzjastów pięknych przedmiotów.
Grupa Warszawa to firma stworzona z pasji do rzeczy pięknych. Jej założyciele zakładają i zarządzają lokalami. W ich portfolio znajdują się takie lokale, jak Warszawa Powiśle, Syreni Śpiew czy Stacja Mercedes .
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Niezwykle ważnym elementem, w każdym nawet najmniejszym wnętrzu, jest oświetlenie....
czytajEkologiczne lampy czyli coś dla miłośników życia w zgodzie z...
czytajSubtelna, utrzymana w jasnej, pełnej lekkości kolorystyce, wypełniona geometrycznymi, niemal...
czytajMałe pomieszczenia wymagają szczególnych rozwiązań. Szczególnie ważne jest maksymalne wykorzystywanie...
czytaj
Ilość komentarzy: 0