Restauracja w dobrym smaku

Restauracja w dobrym smaku


Dobre smaki w restauracji pochodzą nie tylko z kuchni, która przygotowuje wykwintne potrawy. Dobry smak to także odpowiednio zaaranżowane wnętrze, które komponując się z ofertą kulinarną dopełni ucztę zmysłów. Pfleiderer podpowiada, jak zadbać o wystrój miejsca, które stworzy klimat zachęcający gości do ponownych odwiedzin.

Jedną z inspiracji architekta firmy Pfleiderer jest emanujące ciepłem, gustowne wnętrze restauracji, które sprzyja kulinarnym degustacjom i długim spotkaniom w gronie znajomych i rodziny. Niepowtarzalny klimat został uzyskany poprzez połączenie jasnych, pastelowych ścian z płytą dekoracyjną z Global Collection oraz korespondującym z nią blatem z kolekcji Vintage – oba materiały dekorze HiTeak, łączącym surowość chłodnej barwy z ciepłem egzotycznego drewna.

Zaletą szerokiej gamy produktów Pfleiderer jest ich komplementarność. Uzupełnieniem aranżacyjnym pomieszczenia, w którym zastosowano blat z kolekcji Vintage mogą być płyty laminowane ze stylowymi dekorami Global Collection (GC) – w przypadku wnętrza restauracji wykorzystaliśmy możliwość zabudowy w jednym dekorze, co jest rozwiązaniem bardzo modnym oraz spójnym wzorniczo. Dla wielbicieli kontrastów polecam dołączenie do dekoru HiTeak jasnego kontrastującego dekoru Navarra, który dzięki głębokiej strukturze Linea skorelowanej z rysunkiem słojów, daje poczucie kontaktu z bieloną, szczotkowaną deską sosnową – mówi Roman Klejzerowicz, Product Manager, Pfleiderer Grajewo S.A. Wzory z kolekcji GC charakteryzują się zrównoważoną kolorystyką, a także kompatybilnością w łączeniu z dostępnym asortymentem innych produktów firmy Pfleiderer. Oznacza to, że ten sam wzór może być zastosowany zarówno na blacie wykonanym z laminatu HPL, jak i tworzyć powierzchnię dekoracyjną płyty laminowanej, która jest doskonałym materiałem wykorzystywanym do wykonania zabudowy wnętrz, a przede wszystkim produkcji mebli.

Źródło: materiały prasowe


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!