Siła żywiołów, siłą spokoju. Konkurs na mural na ścianie fabryki Geberit

Siła żywiołów, siłą spokoju. Konkurs na mural na ścianie fabryki Geberit

Siła żywiołów, siłą spokoju - to zadanie, które ma przyświecać twórcom podczas projektowania. To również hasło, jakim w swoich codziennych działaniach kieruje się Grupa Geberit. Żywioły są obecne w fabryce organizatora konkursu na każdym kroku.


Grupa Geberit profesjonalnie zajmuję się doprowadzaniem i odprowadzaniem wody z budynków. W fabrykach Grupy Geberit, produkty są tworzone z wody, piasków, kaolinów i wypalane w wysokich temperaturach. Jednocześnie dzięki okiełznaniu tych żywiołów, wyłaniają się piękne wzorniczo i dopracowane technologicznie przedmioty codziennego użytku, które są wyrazem stworzonej na etapie produkcji siły spokoju. Hasło to inspiracja do stworzenia na ścianie fabryki Organizatora we Włocławku wielkoformatowego muralu, który będzie odzwierciedleniem działania żywiołów, nie tylko w naszej pracy, ale również w codziennym życiu. Marka Geberit to szwajcarska precyzja, technologia i innowacyjność. Okazją do stworzenia muralu są obchody 20-lecia fabryki Organizatora we Włocławku. To również moment, w których Organizator chce pokazać zarówno pracownikom jak i lokalnej społeczności procesy przemian jakie zaszły w fabryce na przestrzeni tych lat, a przede wszystkim zobrazować największe zmiany, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku. W roku 2016 Grupa Geberit na stałe wpisała się w miejski krajobraz, oficjalnie stając się właścicielem fabryki produktów marki KOŁO we Włocławku.

Przedmiot konkursu: Przedmiotem konkursu jest projekt koncepcyjny muralu, który powstanie przy wejściu głównym do budynku fabryki Geberit we Włocławku, w miejscu istniejącego muralu.

Organizator: Geberit Produkcja sp. z o.o

Termin: 31.07.2017

Nagrody:
Grand Prix – 5000 zł
I wyróżnienie – 3000 zł
II wyróżnienie – 2000 zł
Nagroda internautów – 1000 zł

Uczestnictwo: Konkurs ma charakter otwarty.

Strona konkursu
Regulamin konkursu


konkurs architektoniczny

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!