Cena snu

Cena snu

Inwestycja w zdrowy i komfortowy sen najczęściej zwraca się z nawiązką. Jednak czy musi to oznaczać wydawanie bajońskich sum na akcesoria, które pomogą nam w utrzymaniu nas w dobrym samopoczuciu? Niekoniecznie 
– czasami jakość idzie w parze z korzystną ceną
 
Nocny sen to czas odpoczynku i kumulowania energii na następny dzień. Wyspani i zrelaksowani, mamy w sobie znacznie więcej motywacji do działania, entuzjazmu i wiary we własne możliwości. Odpowiednio zregenerowany organizm wykazuje również lepszą odporność na infekcje i stres. Dla naszego codziennego funkcjonowania duże znaczenie ma nie tylko ilość, ale także jakość snu. Dlatego tak istotny jest dobór właściwego materaca, który gwarantuje komfort i efektywnie zapobiega powstawaniu lub pogłębianiu wad kręgosłupa.
 
Firma JANPOL proponuje model EREBU. Jego wypełnienie tworzą sprężyny typu kieszeniowego bezstrefowego, obłożone obustronnie płytą kokosową. Ten naturalny surowiec charakteryzuje się elastycznością, przewiewnością i właściwościami antyalergicznymi. Płyty kokosowe usztywniają też  materac oraz zapewniają dobrą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Dzięki temu znacząco ograniczany jest tzw. „efekt falowania”. EREBU wyposażony jest w dwustronny, wykonany z żakardowej tkaniny pokrowiec. - Jego strona letnia pikowana jest bawełną, materiałem zapewniającym odpowiednią wentylację ciała w trakcie upalnych dni. Zimą natomiast rozgrzeje nas owcza wełna, która efektywnie zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm – zapewnia Tomasz Goc z firmy JANPOL. W EREBU wysoka jakość materiałów spotyka się z rozsądną ceną. Dzięki temu stanowi zdrowe i przyjazne dla kieszeni rozwiązanie problemów z niewyspaniem oraz bólami pleców.
 
źródło: materiały prasowe
 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!