Kolejna odsłona wnętrz Gwiazdy Morza

Kolejna odsłona wnętrz Gwiazdy Morza

Z końcem czerwca światło dzienne ujrzały dwa kolejne projekty wnętrz jednego z najbardziej prestiżowych hoteli jakie są obecnie budowane na Pomorzu. Wizualizacje Gwiazdy Morza wykonane przez pracownię Iliard Architecture & Project Management zaskakują kreatywnością rozwiązań.


Kolejne odsłony projektów wnętrz hotelowych nie przestają zadziwiać. Tym razem zespół projektowy krakowskiej pracowni zaprasza przyszłych najmłodszych gości na podwodną podróż do wewnętrznego placu zabaw, a dorosłych do klubu muzycznego, którego przestrzeń inspirowana jest wnętrzem statku.


gwiazda Morza
Gwiazda Morza
Gwiazda Morza
Gwiazda Morza

Klub muzyczny zaprojektowano w ten sposób, aby klienci stawiający stopę w jego wnętrzu, jak po odsłonięciu teatralnej kurtyny, zostali przeniesieni w inny wymiar. Wytarty drewniany pokład statku, żeliwne burty, elementy konstrukcji nitowanych, wierzchem prowadzone instalacje, to elementy które budują klimat tego miejsca.

W centrum klubu zaplanowano duży, otwarty na trzy kierunki bar o mocnym industrialnym wyglądzie wraz z przestrzenią taneczną. Wokół rozlokowane będą intymne i klimatyczne strefy. Każda o zindywidualizowanym wyglądzie i wyposażeniu. Wśród nich będą miejsca klubowe na sofach i pufach, a także na podestach w lożach. Na uwagę zasługuje efektowna iluminująca instalacja płożąca się na całym suficie. Jej turkusowy fluorescencyjny galimatias spina klamrą całe wnętrze.


Gwiazda Morza
Gwiazda Morza
Gwiazda Morza

Podróż w głębiny morza w klubie dziecięcym odbywa się na pokładzie okrętu podwodnego. Sufity zostały tak zaaranżowane, aby do złudzenia przypominały powierzchnię wody, a podłogi morskie dno. Ściany imitują natomiast bezmiar oceanicznych przestworzy. Cały pokój zabaw zostanie wypełniony licznymi atrakcjami, które pozwolą dzieciom puścić wodze fantazji, a rodzicom odetchnąć i oddać się innym przyjemnościom.

 

Gwiazda Morza
gwiazda-morza-sala-zabaw

Pokój zabaw kryć będzie w sobie wyjątkowe atrakcje. Jego wnętrze wypełni basen kulkowy z wielorybem oraz iluminującymi fragmentami rafy koralowej. Wejście do statku poprzedzone zostanie falującą ścieżką z animacjami 3D. Znajdująca się na pokładzie zjeżdżalnia poprowadzi wprost w gęstwinę podwodnych kolorowych traw. Pozostałą przestrzeń sali zabaw wypełnia podwodna ścianka wspinaczkowa, zaułek plastyczny, grota rekreacyjna, mała łódź dla najmłodszych i wielkie bąble powierza, w których można się ukryć.

Kolejną strefą zaprojektowaną dla najmłodszych będzie strefa zabaw na plaży. To część obszernej strefy Gwiazdy Morza, w ramach której pojawią się również restauracja, bar, strefa SPA i tereny rekreacyjne.


gwiazda-morza-sala-zabaw
gwiazda-morza-sala-zabaw
gwiazda-morza-sala-zabaw

Hotel podnosi standard oferty całorocznej oferty Władysławowa - jednego z najpopularniejszych polskich kurortów. Będzie to jedyny obiekt o standardzie 4**** w tej części polskiego wybrzeża, a poza opisanymi wyżej atrakcjami dla gości przygotowywana jest prestiżowa część SPA, rozległa część fitness, 3 baseny oraz gabinety urody i odnowy biologicznej. Hotel Gwiazda Morza to część resortu, którego dwa pierwsze budynki apart hotelowe powstały w latach 2013 - 2015. Trzeci obiekt jest w trakcie budowy, a jego otwarcie planowane jest na początek 2019 roku.


gwiazda-morza-

Gwiazda Morza - klub muzyczny i sala zabaw

Projekt wnętrz: Iliard Architecture & Project Management

Lokalizacja: Władysławowo

źródło: materiały prasowe twojdomnadbaltykiem.pl


Sprawdź również:

Gwiazda Morza - ostatni etap

Pomysł na Gwiazdę Morza


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!