Rajskie Jadło na nowo

Rajskie Jadło na nowo

Sieć bistro Rajskie Jadło odświeżyła wnętrze swojego lokalu zlokalizowanego przy Alei Rzemiosła łódzkiej Manufaktury. Za projekt oraz aranżację wnętrza odpowiedzialna była Małgorzata Wojdal z pracowni Lila Home.


Głównym założeniem nowej aranżacji było stworzenie przytulnej przestrzeni, zachęcajacej do celebrowania w niej czasu posiłków. Miętowa zieleń oraz zioła w donicach podkreślają świeżość składników wykorzystywanych w kuchni Rajskiego Jadła. Przeprowadzenie zmian w lokalu było prawdziwym wyzwaniem, ponieważ prace odbywały się tylko w nocy. W ciagu dnia restauracja przyjmowała gości.


restauracja w Manufakturze
Rajskie Jadło w Łodzi

Zieleń w postaci ziół została zaprezentowana nie tylko w donicach przy ścianie, ale także w formie obrazów przedstawiających najpopularniejsze przyprawy: miętę, rozmaryn i inne kojarzące się z polską kuchnią składniki, takie jak czosnek czy cebula. 


Rajskie Jadło w Łodzi

W lokalu pojawiły się miękkie tkaniny oraz poduszki, które nadały lekkiego, wiosennego charakteru całemu wnętrzu. Dekoracje w oknach nawiązują do tradycyjnych, regionalnych rozwiązań i odwołują się do bogatej historii polskiego folkloru. Deska z logo Rajskie Jadło, która jest znakiem rozpoznawczym firmy, zdobi ścianę na parterze.


Rajskie Jadło w Łodzi
Rajskie Jadło w Łodzi

Rajskie Jadło

Projekt wnętrz: Małgorzata Wojdal z pracowni Lila Home

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Łódź

Zdjęcia: materiały prasowe


Sprawdź także: Bar MANGO Vegan


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!