Asymetryczna kabina prysznicowa i brodzik Space

Asymetryczna kabina prysznicowa i brodzik Space

Nowa kabina prysznicowa Space firmy Aquaform charakteryzuje się prostym designem i modnym asymetrycznym prostokątnym kształtem. Solidna konstrukcja i podwójne wypinane rolki łożyskowane pozwalają na wyjątkową wygodę w korzystaniu z kabiny oraz zachowanie wysokiego poziomu higieny. Do kabiny został zaprojektowany specjalny prostokątny panel prysznicowy Pantera.

 

Bezpieczne szkło, listwa magnetyczna, profile komorowe, profil U oraz podwójne wypinane rolki łożyskowane to wyróżniające cechy jakościowe nowej kabiny Space firmy Aquaform. Asymetryczny prostokątny kształt nadaje kabinie ciekawą prostą formę i minimalistyczny styl. Poszczególne rozwiązania techniczne zostały dokładnie przemyślane, wykonane według najlepszych standardów.

 

Modny asymetryczny kształt

 

Obecnie w łazienkach królują nieregularne kształty. Trapezoidalne wanny i asymetryczne kabiny prysznicowe to aktualnie najmodniejsze rozwiązania. Kabina Space zbudowana jest na bazie prostokąta, co bardzo odróżnia ją od tradycyjnych kabin kwadratowych. Asymetryczny prostokątny kształt nie tylko przykuwa uwagę ale zapewnia też o wiele więcej miejsca do kąpieli. Space wyposażona jest również w dekoracyjne grafitowe szkło grigio, które jest bezpieczne i specjalnie hartowane. Zastosowany w kabinie profil U ułatwia montaż kabiny nawet przy nierównej ścianie, niwelując wszelakie jej krzywizny. Idealnym dopełnieniem kabiny Space jest dedykowany do niej panel prysznicowy Pantera z prostokątną deszczownicą i wbudowanym termostatem oraz brodzik Space.

 

W modelu Space chcieliśmy powiązać wiele elementów, które będą tworzyły oryginalną, nowoczesną kabinę prysznicową. Jest to przede wszystkim zaawansowana technika: profile U zapewniające łatwy i szybki montaż oraz podwójne wypinane rolki łożyskowane zapewniające najwyższy komfort otwierania drzwi przesuwnych. Asymetryczny kształt kabiny wpisuje się również w obecne trendy designerskie, nawiązujące do nieregularnych form i wzorów. Nowa kolekcja jest skierowana do osób zwracających uwagę na wygodę, wysoki poziom higieny i czystość w łazience- lubiących odważne pomysły, nowinki techniczne, indywidualny, wyrazisty styl’-  zauważa Anna Grodzka – Główny Technolog firmy Aquaform.

 

Podwójne wypinane rolki

 

Podwójne wypinane rolki łożyskowane w kabinie Space to wyjątkowo funkcjonalny mechanizm. Dzięki niemu układ jezdny, który jest jednym z najważniejszych aspektów technicznych w kabinach przesuwanych, pozwala na bardzo łatwe otwieranie drzwi i ich długotrwałe użytkowanie. Drzwi otwierają się bardzo cicho, bez zbędnego wysiłku. Są one dodatkowo wyposażone w listwę magnetyczną, która powoduje samoczynne domykanie się drzwi i zapewnia ich wyjątkową szczelność. Łatwe wypinanie rolek umożliwia odchylenie drzwi od ich dolnego profilu i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Często w tych miejscach osadzają się pozostałości po kąpieli: szampon, mydło. Dzięki rolkom można utrzymać kabiny na bardzo wysokim poziomie czystości.

 

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!