Mikro-kuchnia z uśmiechem

Mikro-kuchnia z uśmiechem

Tradycyjne, kompaktowe szafki kuchenne zajmują niepotrzebnie przestrzeń w biurze i sprzyjają tworzeniu bałaganu. LoLo to modułowa mikro-kuchnia, nowoczesna i elastyczna alternatywa kuchenna dla małych pomieszczeń w biurach, hostelach lub nawet w domu. 


Kombinację modułów można zaaranżować w zależności od potrzeb. Produkt został zaprojektowany przez młodych rosyjskich projektantów Tanya i Misha Repin. Ich koncepcja pozostawała poza stereotypową estetyką biurową i inspirowana była bajkami. Dzięki temu powstał zabawny i inspirujący mebel. Pierwsze prototypy LoLo przedstawiono w Mediolanie, a finalny produkt został zaprezentowany na międzynarodowych targach meblowych w niemieckiej Kolonii, gdzie wzbudził duże zainteresowanie.


kuchenka LoLo
kuchnia mini
mini kuchnia, barek
mini kuchnia, barek

Ten funkcjonalny mebel zapewnia miejsce do przechowywania urządzeń kuchennych i naczyń w ograniczonym środowisku. Można nim zastąpić nieporęczne szafki kuchenne, organizując przestrzeń i zapewniając estetyczne rozwiązanie w pomieszczeniach ogólnodostępnych, takich jak sale konferencyjne, poczekalnie czy otwarte biura. LoLo składa się z 4 oddzielnych i niezależnych modułów, wykonanych z naturalnej sklejki brzozowej i dostępnych w różnych kolorach i wykończeniach.


mini kuchnia, barek
mini kuchnia, barek
mini kuchnia, barek

źródło: materiały prasowe LLLOOCH

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!