Siedzisko VANK - w rytmie rocka

Siedzisko VANK - w rytmie rocka

Nowe siedziska od VANK są jak figury na szachownicy, które przemieszczamy po planszy w zależności od celów, jakie sobie stawiamy. Pozwalają one aranżować różne przestrzenie: do współpracy, działania w pojedynkę lub też konfrontacji. Siedziska w rzucie z góry to kwadrat o ściętym narożniku.


Całość ma mocną i wyrazistą formę. Można tworzyć z nich różne figury geometryczne czy też wypełnić narożnik pomieszczenia.


meble geometryczne
siedziska geometryczne

Nazwa VANK_rock nawiązuje do stylu muzycznego, który opiera się na zespołowości w procesie tworzenia i elemencie wolnej improwizacji. Idea siedziska, pozwalająca tworzyć różnorodne ciągi komunikacyjne - otwarte i zamknięte - dobrze oddaje element spontaniczności i dynamiki gitarowych riffów.


siedziska geometryczne
siedziska geometryczne

Dolna część siedziska pokryta jest wodoodporną, bezszwową powłoką - twardą i bardzo trwałą, z której bez probemów można usunąć brud. Góra wyściełana jest odporną tkaniną, dostępną w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Siedziska są lekkie i z łatwością można je przenosić.


siedziska geometryczne

Siedziska VANK_rock stworzono z myślą o przestrzeniach kreatywnych w biurach i o miejscach publicznych: klubów muzycznych czy galerii handlowych. Siedzisko sprawdzi się również w domach i recepcjach czy foyer.


meble VANK

źródło: materiały prasowe VANK

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!