Luksusowe wnętrza Szanghaju

Luksusowe wnętrza Szanghaju

CLUB-HOUSE Shanghai według projektu Marco Piva został nagrodzony w plebiscycie American Living™ Awards (BALA) w kategorii realizacje wielorodzinne. Do wykończenia luksusowych wnętrz użyto najlepszych materiałów z całego świata, w tym niemieckiego marmuru i włoskiego wapienia. 


Plebiscyt American Living ™ Awards (BALA) to premierowy program nagród dla branży mieszkaniowej, który wyróżnia najbardziej kreatywnych i utalentowanych konstruktorów, architektów, projektantów domów i mieszkań, deweloperów, planistów terenu i projektantów wnętrz z całego świata.

Club-House jest projektem w strefie VIP położonej w zachodniej części Szanghaju, ulicy luksusowych domów mieszkalnych Chin. Zadaniem architekta było zaprojektowanie willi, która miałaby łączyć w sobie wsółczesność z  chińską tradycją.


kamień, luksus w domu
luksusowy dom
luksusowy dom
luksusowy dom

Podjęto staranne badania koncentrujące się na dualizmach pomiędzy klasycznymi i współczesnymi, międzynarodowymi i tradycyjnymi, publicznymi i prywatnymi przestrzeniami, aby zintegrować te wszystkie aspekty w sposób płynny i naturalny.  

W jaki sposób rozplanować przestrzeń, która byłaby zarówno intymna jak i otwarta? Club-House to odpowiedź na pytanie jaki powinien być dom do zamieszkania z rodziną, ale także miejsce do spotkań z przyjaciółmi.


luksusowy dom
luksusowy dom
luksusowy dom
luksusowy dom
luksusowy dom
luksusowy dom

CLUB-HOUSE Shanghai

Projekt wnętrz: Studio Marco Piva

Realizacja: 2016

Lokalizacja: Shanghai

Zdjęcia: Studio Marco Piva

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!