Taulukko - stół do jadalni

Taulukko - stół do jadalni

LOFTDecora wprowadziła do oferty nowy produkt, który jest wynikiem konkursu jaki został zorganizowany parę miesięcy temu. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie stołu do jadalni DREAM BIG, przy wykorzystaniu dwóch materiałów: drewna i stali.


Wybór tej najlepszej pracy konkursowej był niezwykle trudny – ilość i poziom zgłoszeń zaskoczył organizatorów konkursu: markę LOFTDecora, showroom Euforma oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Ideą konkursu było zaangażowanie młodych, zdolnych studentów w proces projektowy oraz produkcyjny. Młodzi uczestnicy mieli niezwykle świeże spojrzenie zarówno na proces projektowy, jak i na samo zadanie konkursowe.


stół do jadalni

Stół Taulukko

W wyniku obrad jury przyznało:

I miejsce - projektowi Taulukko autorstwa Weroniki Poręby.
I wyróżnienie: projektowi Jakuba Pastuszaka
Pozostałe wyróżnienia: Andrzej Bożek oraz Lidia Impert


Marka LOFTDecora dodatkowo podjęła decyzję o wdrożeniu do produkcji stolika kawowego autorstwa Łukasza Wojciechowskiego, za co otrzymał nagrodę specjalną. Mimo, że projekt nie był odpowiedzią na zadanie konkursowe to spotkał się ze sporym entuzjazmem jury. Ciekawa forma jest rozwinięciem popularnego modelu C'HOOK by LOFTDecora.


źródło: materialy prasowe Euforma

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!