Inspiracje 2017

Inspiracje 2017

Podłoga drewniana JEANS COLLECTION Baltic Wood zdobyła główną nagrodę w konkursie INSPIRACJE 2017, rekomendującym najlepsze produkty wykończenia i wyposażenia wnętrz. Jury doceniło wysoką jakość i oryginalne wzornictwo kolekcji, przyznając podłogom z denimowej serii najwyższe wyróżnienie.

 

Nowoczesna seria podłóg drewnianych JEANS COLLECTION Baltic Wood została uhonorowana główną nagrodą w konkursie INSPIRACJE 2017 w kategorii Podłogi. Zdaniem jury, złożonego m.in. z architektów i redaktorów pism wnętrzarskich, inspirowana dżinsem seria podłóg z naturalnego drewna wpisuje się w najnowsze trendy wystroju wnętrz. Członkowie kapituły docenili połączenie modnego desingu z wysoką trwałością i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi.


podłoga Jeans Collection

Nagrodzona seria JEANS COLLECTION obejmuje siedem par podłóg dębowych, dostępnych w ponadczasowych i najmodniejszych obecnie barwach: od bieli i szarości po beże i brązy. Każdy z nich został powielony zarówno na wzorze deski 1-rzędowej, jak i klepki 3-rzędowej. Dzięki temu możliwe jest dowolne łączenie obydwu wzorów z zachowaniem wizualnej spójności.

Podłogi z serii JEANS COLLECTION mają trójwarstwową konstrukcję, z wierzchnią warstwą drewna o grubości 2,7 mm, która pozwala na dwukrotną renowację. Wytwarzane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii wyłącznie z naturalnego drewna, zachowują dobre parametry techniczne i unikatowe wzornictwo. Dzięki procesowi precyzyjnego szczotkowania we wszystkich deskach widoczna jest oryginalna struktura drewna - niepowtarzalny układ słoi czy rozmieszczenie sęków. Szczególnym atutem wyróżnionych podłóg jest możliwość ułożenia ich na ogrzewaniu podłogowym.


podłoga Jeans Collection
podłoga Jeans Collection

Ideą konkursu INSPIRACJE 2017 jest wyróżnienie i zarekomendowanie najlepszych na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz, takich jak meble, dodatki, sprzęt AGD, materiały wykończeniowe czy dekoracyjne. Jury złożone z projektantów wnętrz, przedstawicieli instytucji związanych desingem oraz dziennikarzy prasy wnętrzarskiej ocenia zgłoszone do konkursu produkty w 12 kategoriach, wybierając najciekawsze pod względem wzornictwa, jakości i funkcjonalności.

Konkurs był organizowany przez wydawnictwo Koncept po raz drugi. Uroczysta Gala Rozdania Nagród INSPIRACJE 2017 odbyła się 4 kwietnia 2017 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. 


Laureaci konkursu Inspiracje 2017

Laureaci konkursu Inspiracje 2017

źródło: materiały prasowe Baltic Wood

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!