Plebiscyt must have

Plebiscyt must have

must have to organizowany przez Łódź Design Festiival plebiscyt, w którym wyróżniane są najlepsze polskie wdrożenia - pochodzące od polskich projektantów i/lub polskich producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów. Nabór kończy się 17 kwietnia o północy.


must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka - wyróżniony przedmiot warto mieć. Zgłoszenia do plebiscytu mają charakter otwarty i są bezpłatne. Własne nominacje, po dokonaniu przeglądu rynku, przedstawia również Rada Ekspertów. Zgłaszane produkty muszą spełnić dwa podstawowe warunki: pochodzić z Polski oraz być dostępne w sprzedaży. Spośród wszystkich nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów. W skład Rady wchodzą przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Wyróżnieni mają możliwość prezentacji produktów na wystawie zbiorowej eksponowanej w trakcie aktualnej edycji Łódź Design Festival (3-8 październik 2017). Prezentacja na wystawie must have ma charakter odpłatny, cena za udział jest przedmiotem indywidualnych negocjacji z organizatorem plebiscytu. Aranżacja wystawy powstaje przy współpracy z architektem oraz agencją graficzną. Dotychczas zostało zorganizowanych 6 edycji plebiscytu.

Wyniki poprzednich edycji dostępne są na stronie

Ocenie Rady Ekspertów podlegają produkty i kolekcje produktów należące do następujących (przykładowych) kategorii:

- dom i ogród (meble, oświetlenie, artykuły wykończeniowe wnętrz i artykuły dekoracyjne, akcesoria do kuchni, łazienki, pokoju, sypialni, ceramika, narzędzia, tkaniny, utrzymanie czystości)

- elektronika (RTV, AGD, sprzęt fotograficzny, komputery, telefony, inne)

- biżuteria i zegarki

- dziecko (zabawki, akcesoria dziecięce)

- książki i publikacje

- nowe technologie, aplikacje

- sport i wypoczynek

 

Więcej szczegółów na stronie organizatora 

 

must have, LDF

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!