Konkurs Wzór na Akord

Konkurs Wzór na Akord

Instytut Dizajnu w Kielcach ogłosił konkurs na wzór graficzny na talerz i kubek. Wzór może wejść do stałej produkcji w Fabryce Naczyń Kamionkowych Manufaktura w Bolesławcu. Konkurs i wystawa organizowane są w ramach programu wydarzeń towarzyszących wystawie „Akord. Praca, precyzja, produkt.” powstałej w Instytucie Dizajnu w Kielcach we współpracy z Fabryką Naczyń Kamionkowych „Manufaktura” Sp. J. Smoleński & Zwierz w Bolesławcu. 

 

Przedmiot konkursu: Zaprojektowanie wzoru graficznego na bolesławiecki kamionkowy kubek i talerz w oparciu o przygotowane w formie graficznej stemple. 

Organizator: Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Termin: 24.04.2017

Nagrody:

I miejsce – realizacja projektu: trzy zestawy kamionkowe (talerz i kubek) oraz negocjacje dotyczące wdrożenia go do produkcji w Fabryce Naczyń Kamionkowych „Manufaktura Sp. J. Smoleński & Zwierz w Bolesławcu.

II miejsce – realizacja projektu: trzy zestawy (talerz i kubek) oraz udział w warsztatach ceramicznych w FNK „Manufaktura” w Bolesławcu

III miejsce – realizacja projektu: trzy zestawy (talerz i kubek) wykonane w FNK „Manufaktura” w Bolesławcu 

Nagroda Internautów – realizacja projektu: trzy zestawy (talerz i kubek) wykonane w FNK „Manufaktura” w Bolesławcu 

Uczestnictwo: W konkursie może wziąć udział dowolna osoba posiadająca zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 18 lat i posiada swój profil osobowy na portalu Facebook.com oraz polubiła Fanpage, na którym zainstalowano Aplikację. 

Strona konkursowa i Regulamin


konkurs dla projektantów

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!