Pluszowa słodycz wnętrza

Pluszowa słodycz wnętrza

Wrocławska cukiernia NANAN to spełnienie marzeń właścicielek, które połączyły miłość do sztuki z kulinarnym kunsztem. Wnętrze wygląda jak luksusowe opakowanie dla wyjątkowego skarbu księżniczki. Różowe, pluszowe ściany wzmagają poczucie słodyczy podczas smakowania torcików i ekler. Projekt wnętrza wykonała pracownia BUCK studio.


Niewielka cukiernia zaskakuje swoim minimalistycznym rozwiązaniem. Proste w formie meble i ograniczona ilość dodatków oraz wykorzystanych kolorów tworzą scenerię, która jest miła dla oka. Pastelowy kolor różu pełni tutaj główną rolę. Jest na tyle dekoracyjny, że w połączeniu z miękkim materiałem wypełnia wnętrze po brzegi bez konieczności użycia dodatków. Zastosowane oświetlenie i muśnięcie mosiądzu delikatnie podkreślają styl i elegancję. 


różowa cukiernia we Wrocławiu
różowa cukiernia we Wrocławiu

Prosta lada jest swego rodzaju ekspozytorem dla prezentowanych słodkich dzieł.


różowa cukiernia we Wrocławiu

Kolorowe, ciepłe wnętrze wabi przechodniów, którzy przez duże okna mają wgląd do lokalu. Nawet zastosowane kamienne blaty nie są w stanie ochłodzić atmosfery.

Kawiarnia pojawiła się na mapie Wrocławia kilka miesięcy temu i wciąż jej wnętrza wypełnione są klientami. Trudno tu czasem o wolny stolik. 

Ciekawy projekt plus wyszukany smak słodyczy stały się przepisem na sukces. Właścicielka Justyna Kawiak szlifowała swoje umiejętności cukiernicze w Le Cordon Bleu oraz w najlepszych hotelach europejskich. Autorzy projektu wnętrza natomiast mogą pochwalić się udanymi realizacjami, jak Campo Modern Grill, Soczewka, Bernard czy Dinette.


różowa cukiernia we Wrocławiu
różowa cukiernia we Wrocławiu
różowa cukiernia we Wrocławiu

Cukiernia NANAN

Projekt wnętrz: BUCK studio

Powierzchnia: 96 m2

Realizacja: 2016

Lokalizacja: Wrocław

Zdjęcia: PION,  Basia Kuligowska, Przemysław NiecieckiPodoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!