Targi BUD-GRYF 2017

Targi BUD-GRYF 2017

Zbliża się 26. edycja jedynych na Pomorzu Zachodnim targów branż budowlanej i energetycznej Bud-Gryf 2017. Nowy organizator wydarzenia – Żegluga Szczecińska Sp. z o.o. przygotował dla odwiedzających i wystawców mnóstwo atrakcji.


Organizowany od wielu lat Bud-Gryf na stałe wpisał się w kalendarz szczecińśkich imprez o charakterze targowym. Dlatego też Żegluga Szczecińska, spółka miejska zajmującą się m.in. organizacją imprez, chętnie podjęła decyzję o kontynuacji znanej i docenianej przez gości i wystawców formy w niezmienionym miejscu. Tym samym tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 w dniach od 31 marca do 2 kwietnia. 

Celem Targów Budowlanych Bud-Gryf jest umiejętne i interesujące zaprezentowanie nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Umożliwiają to licznie zgromadzeni wystawcy prezentujący szeroki wachlarz produktów i usług, których wspólnym mianownikiem zawsze są branże budowlana i energetyczna. Tym samym targi są znakomitą okazją do zapoznania się z nowinkami, które z powodzeniem zastosować można zarówno przy remoncie mieszkania, budowie domu, jak większych inwestycjach komercyjnych.


targi bud-gryf 2017

Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej rokrocznie nawet 8000 zwiedzających. Targi są świetną okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu. Swą obecność potwierdziły firm prezentujące m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne i wiele innych.

Program targów to dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województywa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefa Majsterkowicza, Przestrzeń Architekta przygotowana we współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Nie zabraknie także pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Patronatami 26. edycję Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.


Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.


źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!