Przyjemność pieczenia

Przyjemność pieczenia

 Na rynek wchodzą właśnie piekarniki Candy o wyjątkowo dużej pojemności – aż 76 litrów. Dzięki nim wypieki na świąteczny stół czy imprezę rodzinną będzie można przygotować o wiele szybciej.

 

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, święta – jest tyle okazji, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają goście. Przygotowanie do rodzinnych wizyt to jednak spory wysiłek i czasochłonne zajęcie. Jeśli posiadamy mały piekarnik to pieczenie smakołyków przed takimi imprezami może być dużym wyzwaniem. Korzystając z nowego piekarnika o powiększonej pojemności nie trzeba spędzać w kuchni całego dnia. Dodatkowo, nasza kuchenna przestrzeń nie zostanie ograniczona, gdyż kosztem bogatego wnętrza nie zostały powiększone wymiary zewnętrzne. Wynoszą one 595x595mm czyli tyle samo, co w przypadku zwykłego pięćdziesięciokilkulitrowego piekarnika do zabudowy.

 

Nowe, pojemne piekarniki Candy to FXH 825 VX oraz FXP 825 VX. Wyposażone są w 2 brytfanny o głębokości 3,5 cm i 2 ruszty. Do dyspozycji jest 10 funkcji, w tym m.in. grill, rozmrażanie, czy specjalny program do pieczenia pizzy. Podczas rodzinnych spotkań, przyda się też funkcja tzw. Keep Warm 60 stopni, dzięki której można utrzymać temperaturę potraw pozwalającą na natychmiastowe podanie. Urządzenia przystosowane są zarówno do zabudowy pod blatem, jak i w słupku. Dwa regulowane pokrętła i nowoczesny wyświetlacz LCD umożliwiają komfortową i wygodną obsługę. Dostępne będą w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju już po nowym roku.

 

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!