Business Link Nowa Zebra

Business Link Nowa Zebra

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce, elegancki koncept biur coworkingowych typu „ boutique”, stworzony przez Business Link. Business Link Nowa Zebra wyróżnia się indywidualnym stylem i wysokim standardem, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Projekt wnętrz przygotowany został wspólnie przez Pracownię architektury FBT (Annę Federowicz-Tomaszewską, Alicję Obłękowską) oraz Fruit Orchard Interior Design (Katarzynę Miastkowską).

Biura powstały z myślą o dynamicznie zmieniających się i rosnących potrzebach rynku. Klienci wybierając przestrzeń dla biznesu, szukają jednocześnie prywatności i możliwości networkingu, inspiracji i przyjaznej atmosfery. Założeniem projektu było stworzenie reprezentatywnej przestrzeni biurowej spełniającej te funkcje, na miarę najwyższych światowych standardów, otwartej dla przedsiębiorców z kraju i zagranicy.


biuro coworkingowe
biuro coworkingowe
biuro coworkingowe
biuro coworkingowe

Przestrzeń dla wymagających
Wnętrza utrzymane są w kolorach ziemi, które w połączeniu z eleganckimi dodatkami tworzą inspirującą i kameralną przestrzeń typu „boutique”.  Zadbano nie tylko o podstawowe funkcje użytkowe, ale również o doznania artystyczne - poprzez wzbogacenie aranżacji dziełami sztuki, czy nawet sensoryczne - od aromatyzacji powietrza, po wyśmienitą kawę. To wszystko zapewnia unikalną atmosferę, która - jak spodziewają się organizatorzy - będzie sprzyjała przyjemnemu prowadzeniu biznesu.


biuro coworkingowe
biuro coworkingowe
biuro coworkingowe
biuro coworkingowe

Boutique i hygge
Business Link Nowa Zebra zlokalizowany jest na 8 i 9 piętrze budynku Zebra Tower, oferując kameralne wnętrza z imponującym widokiem na centrum Warszawy. Biura przeznaczone są na potrzeby od jedno - do kilkuosobowych zespołów i wyposażone w niezbędne do pracy, ale też umożliwiające personalizację wnętrza rozwiązania.
Najważniejsze założenia projektowe dotyczyły tego, aby wnętrza były maksymalnie funkcjonalne i nowoczesne technologicznie, czyli odpowiadały współczesnemu, zmieniającemu się modelowi pracy.
Modne obecnie duńskie pojęcie Hygge to między innymi filozofia tworzenia przytulnych i domowych miejsc. To również troska o kolorystykę, odpowiednie ciepłe światło, materiały, czy detale nadające przestrzeni indywidualny charakter. biuro coworkingowe
biuro coworkingowe
biuro coworkingowe

Części wspólne
Nowe biuro wyróżniają także komfortowe części przestrzeni wspólnej w tym dwukondygnacyjny lounge inspirowany barem hotelowym, który dostępny jest dla klientów oraz ich gości całodobowo.
Butikowy charakter przestrzeni wynika nie tylko z wielkości i wyglądu pomieszczeń, ale także z przemyślanego światła, które pozwala kreować nastrój, czy elementów wystroju takich jak obrazy tworzące mini galerię sztuki.

Salki i pokoje spotkań zaprojektowane są tak, aby odpowiadały na potencjalnie różne potrzeby i charakter spotkań. Stworzono więc zarówno bardzo mocno zaawansowaną technologicznie salę do poważnych biznesowych rozmów, z projektorem czy szybami LCD i solidnym stołem, ale też zupełnie luźną w stylu, pozbawioną krzeseł salkę na spotkania kreatywne. Powstał także surowy w wystroju pokój do rozmów jeden na jeden - idealny dla spotkań np. z coachem, czy też przytulny salonik Hamptons, który chętnie wybierają na spotkania kobiety. 

Wnętrza powstawały we współpracy z artystami Dorotą Zemła i Dariuszem Mlackim, którzy są nie tylko autorami obrazów, które można obecnie podziwiać we wnętrzach, ale również ogromnego muralu zdobiącego dwukondygnacyjną strefę wejściową.
Organizatorzy pragną, aby sztuka była na stałe obecna we wnętrzach BL. Dlatego kolekcja i galeria będą sukcesywnie rozwijane,  promując tym samym artystów. 


biuro coworkingowe

źródło: materiały prasowe Business Link

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!