SixtySix Hotel & Winebar

SixtySix Hotel & Winebar

SixtySix to nowe miejsce na hotelowej mapie Warszawy. Mieszczący się przy ulicy Nowy Świat 66 lokal to połączenie tradycji z nowoczesnością. Projekt butikowego hotelu z klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy stworzyła pracownia Iliard.

 

Hotel posiada osiemnaście pokoi, a oprócz tego winebar z wyselekcjonowanymi winami oraz specjalnym menu. Pokoje zostały ulokowane na trzech piętrach, na które dotrzeć można stylową windą. Niektóre z nich zostały wyposażone w kominek.


sixtysix hotel warszawa

Wnętrza zachwycają dostojnym designem, wzbogaconym artystycznymi grafikami i zdjęciami, a starannie dobrane zapach i muzyka, zmieniają się w zależności od pory dnia, aby wprawić gości w odpowiedni nastrój.


sixtysix hotel warszawa

Założeniem projektu było stworzenie eleganckiego i klimatycznego miejsca dla wymagającego klienta, który doceni wnętrze, wybór win oraz menu.

Znajdujący się na parterze winebar to monochromatyczna przestrzeń przełamana kolorem złota, nadającym całości wyszukanego luksusu. Duża ilość przeszkleń oraz błyszczących powierzchni powiększa otycznie pomieszczenie i podkreśla stylowość wnętrza.


winebar, hotel sixtysix

W podziemiach pozostawiono stylową cegłę i piwniczne łuki. Przy zachowaniu oryginalnego materiału zaaranżowano tam niewielką ale w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Odpowiednio podświetlone łuki nie pozwalają zapomnieć o tradycji tego budynku.


sixtysix hotel warszawa

Eleganckie łazienki, utrzymane w podobnym stylu zostały wyposażone w złotą armaturę, która dobrze prezentuje się na tle czarnego kamienia.


sixtysix hotel warszawa

Projekt wnętrz: Iliard

Realizacja: 2016

Lokalizacja: Warszawa

źródło: materiały Iliard


 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!