Osiedlowa strefa rekreacji

Osiedlowa strefa rekreacji

Moko Club to miejsce spotkań służące rodzinnej i sąsiedzkiej integracji. Do dyspozycji mieszkańców osiedla oddano strefę telewizyjną, stół bilardowy, konsolę do gier, automaty z napojami, a także kącik zabawy dla dzieci. Za projekt wystroju wnętrza odpowiada pracownia Galerie Venis.


W ostatnich latach deweloperzy dokładają starań, aby części wspólne w ramach realizowanych projektów odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Powstała strefa spotkań, która ma służyć pogłębianiu sąsiedzkich relacji będzie miejscem spotkań „na kawę” czy wspólnego oglądania meczów.

Projekty, takie jak Moko Club, zawsze są swojego rodzaju wyzwaniem dla architekta. Tego typu wnętrze musi mieć swój specyficzny, oryginalny charakter i jednocześnie trafiać w gusta osób, które będą w nim spędzać czas. Oryginalność i uniwersalność bywają trudne do pogodzenia, ale projektanci są zadowoleni z efektu. Wnętrze pomieszczenia zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem klubowych elementów. Postawiono na jasne kolory przełamane charakterystycznymi detalami, które dodają całemu wnętrzu świeżości i lekkości.


klub dla mieszkańców osiedla
klub dla mieszkańców osiedla
klub dla mieszkańców osiedla
klub dla mieszkańców osiedla

Projekt: Galerie Venis

Powierzchnia: 55 m2

Realizacja: 2016

 


źródło: materiały prasowe Ronson Development

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!