Strefa dla freelancerów

Strefa dla freelancerów

W warszawskiej galerii Wola Park otworto strefę co-workingu. Przestrzeń, w której można pracować, uczyć się a nawet zorganizować biznesowe spotkanie znajduje się na drugim pietrze galerii. Projekt wnętrza stworzyła pracownia architektoniczna Mocolocco z Krakowa.

Założeniem projektu było połączenie wygody oraz ciekawego designu. Część stoisk zaprojektowano w formie lóż, zarówno zamkniętych, jak i otwartych tworzących kawiarniany klimat. Przygotowano również wygodne i zachęcające do spoczynku siedziska – kolorowe pufy i fotele. Przytulności dodaje oświetlenie. Zadbano o to, by światło nie było rażące oraz aby oświetlało miejsca pracy z wielu stron. W strefie co-workingu projektanci wykorzystali oryginalne kinkiety, doświetlające lampy stojące oraz ażurowe lampy wiszące. 


strefa co-workingowa Warszawa
strefa co-workingowa Warszawa
strefa co-workingowa Warszawa

Odwiedzający Centrum znajdą nie tylko wygodne meble ale także niezbędne sprzęty do pracy. Do dyspozycji pracujących pozostają m.in. drukarka, monitory do wyświetlania prezentacji i ładowarki indukcyjne. Każdy może też korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Obok strefy znajduje się tzw. food court z szeroką ofertą gastronomiczną.


strefa co-workingowa Warszawa

Projekt wnętrza: Mocolocco

Realizacja: 2016

Powierzchnia: 280 m2

 

źródło; materiały prasowe 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!