Kuchnie dla wymagających

Kuchnie dla wymagających

Galeria Heban posiadała dotychczas w swojej ofercie przede wszystkim luksusowe marki związane z wyposażeniem wnętrz salonów, jadalni, gabinetów czy sypialni. Brakowało ekskluzywnej oferty mebli kuchennych. Po latach poszukiwań udało się im nawiązać współpracę z włoską manufakturą Aster Cucine, która proponuje swoim klientom wyszukane kolekcje.

Pietro De Riso – dyrektor eksportu Aster Cucine zdradza w wywiadzie jakich materiałów używa firma do produkcji mebli, oraz która z kolekcji cieszy się najwiekszym powodzeniem.

 Jakie materiały wykorzystuje Aster Cucine do produkcji mebli kuchennych?

AC: Bardzo różne w zależności od kolekcji. Wciąż poszukujemy nowych materiałów. Gdy powstaje projekt, zastanawiamy się co będzie do niego najbardziej pasowało i rozważamy nawet najbardziej niespotykane propozycje. Na przykład w kolekcji Factory wykorzystujemy metal połączony ze starym drewnem z rozbiórek domów. Firma, która nam je dostarcza, gwarantuje, że ma ono od 30 do 80 lat. Używamy też naturalnego kamienia, nie tylko granitu, ale też łupka, który doskonale się sprawdza w meblach kuchennych. W kolekcji Luxury Glam na przykład pojawia się skóra, mahoń i niestandardowe kolory, które są niedostępne w palecie RAL. Nasi klienci są bardzo wymagający i my staramy się temu sprostać z dobrym skutkiem.


kuchnia Aster Cucine
kuchnia Aster Cucine
kuchnia Aster Cucine

Aster Cucine od około roku współpracuje w Polsce z Galerią Heban i od niedawna ma też swoje ekspozycje dwóch kolekcji mebli kuchennych – Luxury Glam i połączenie modelu Factory – z modnym chromowym wykończeniem frontów i miedzianymi akcesoriami z modelem klasycznym Avenue. Skąd pomysł właśnie na nie?

AC: Chcieliśmy swoimi kolekcjami dopasować się do panującego stylu glamour w Galerii Heban. Była to także decyzja właścicieli tego showroomu, którzy wybrali właśnie te kolekcje.

Która z kolekcji Aster Cucine cieszy się największym powodzeniem?

AC: Współpracujemy z całym światem, więc obserwujemy, że każdy kraj ma swoje preferencje. Naszą siłą jest to, że jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia, nawet najbardziej niecodzienne. W Polsce dominuje ostatnio nowoczesna klasyka i glamour. Zakładamy, że niedługo będzie też zainteresowanie kuchniami z kolekcji Factory, bo wszelkie nowinki w Polsce zwykle przyjmują się dwa lata później, niż w innych krajach.kuchnia Aster Cucine
kuchnia Aster Cucine

źródło: materiały prasowe OKK!

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!