Sklejka i Carmnik Kantyna

Sklejka i Carmnik Kantyna

Projekt wnętrz Carmnik Kantyna został wybrany w tegorocznym plebiscycie internetowym, organizowanym przez Centrum Designu Gdynia, jako jeden z najlepiej zaprojektowanych lokali gastronomicznych w Gdyni. Powtórzył tym samym sukces z zeszłego roku, kiedy najlepiej została oceniona restauracja Główna Osobowa.

 

Carmnik Kantyna to stacjonarny lokal zrealizowany dla Carmnika – znanego trójmiejsckiego foodtrucka specjalizującego się w domowych burgerach i kanapkach. Autorami projektu są projektanci z pracowni PB Studio.

Carmnik Kantyna
Carmnik Kantyna
Carmnik Kantyna
Carmnik Kantyna
Carmnik Kantyna
carmnik Kantyna

W Carmniku nie jest ciasno a deszcz nie pada już na głowy. Przemyślana stylistyka wnętrza zachęca przechodniów do zatrzymania się tu na chwilę.  Tylko lawenda poszukuje jeszcze swojego miejsca, wychylając swe pędy w stronę podłogi, jakby chciała grać pierwsze skrzypce we wnętrzu.

Jednak nie. Materiałem przewodnim i wspólnym mianownikiem lokalu i foodtruck’a jest sklejka sosnowa. Kwiaty natomiast tworzą wraz z lampami, tablicą i płytkami na ścianie zielony dodatek kolorystyczny. Obok odcieni jasnej sosny i intensywnej zieleni pojawia się jeszcze kolor bordowy. Eleganckim akcentem we wnętrzu jest mosiądz a metalowa tablica scrable nadaje wnętrzu charakteru.

 

Carmnik Kantyna
Carmnik Kantyna
carmnik Kantyna

Projekt wnętrz: PB Studio

Realizacja: 2015

Zdjęcia: Jakub Piórkowski

Carmnik Kantyna

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!