Konkurs. Stwórz kolekcję kubków

Konkurs. Stwórz kolekcję kubków


MAXIM ogłasza konkurs na wykonanie kolekcji artystycznych dekoracji na kubki. Konkurs ten to przede wszystkim dobra zabawa dla grafików, ludzi z duszą artystyczną.


TEMAT/PRZEDMIOT KONKURSU:

Zadaniem konkursowym jest stworzenie serii kubków (od 4 do 6) o niepowtarzalnym nadruku. Projekty powinny stanowić spójną serię wokół jednego z poniższych tematów w dowolnym stylu:

 1. MIASTA ŚWIATA W NOWEJ ODSŁONIE- ukazanie interesujących miast świata w ciekawy, odmienny sposób np. Londyn, Paryż, Nowy Jork, Tokio, Mediolan, Rzym, Dubaj, Moskwa, Berlin, San Francisco, Amsterdam i wiele innych.

 2. DESZCZ- przyjemne skojarzenia z deszczem, pogodą itp.

 3. ROWER- np. motyw podróży rowerem, rower w sporcie, jako środek transportu oraz jako sposób na spędzanie wolnego czasu, może rowery na przestrzeni wieków.

 4. PASJE, HOBBY- co lubimy robić w wolnej chwili a co pochłania nas bez reszty.

 Powyższe tematy można interpretować w dowolny sposób

 ORGANIZATOR:

MAXIM

 TERMIN:

16.01.2017 godz. 10.00

 NAGRODY:

– I miejsce- 2000 zł brutto + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + możliwość prowadzenia współpracy z organizatorem konkursu na podstawie zawartej umowy o dzieło

– II miejsce – 1500 zł brutto + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + możliwość prowadzenia współpracy z organizatorem konkursu na podstawie zawartej umowy o dzieło

– III miejsce – 1000 zł brutto + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + możliwość prowadzenia współpracy z organizatorem konkursu na podstawie zawartej umowy o dzieło

– IV – VI miejsce – 500 zł brutto + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + trzy kolekcje kubków zaprojektowanych przez siebie + możliwość prowadzenia współpracy z organizatorem konkursu na podstawie zawartej umowy o dzieło (każde)

 UCZESTNICTWO:

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany do osób pełnoletnich, posiadajacych pełną zdolność do czynności prawnych.

 OPŁATA:

brak

 

REGULAMIN KONKURSU I POZOSTAŁE SZCZEGÓŁY

 

konkurs kubki

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!