Gwiazda Morza - ostatni etap

Gwiazda Morza - ostatni etap

Gwiazda Morza sp. z o.o. uruchamia budowę ostatniego etapu Resortu Gwiazda Morza we Władysławowie. Resort, w którego skład wchodzą dwa wcześniej oddane budynki apart hotelowe, rozbudowywany jest o ekskluzywny hotel, który zostanie oddany do użytku w I kw. 2019r.

 

Inwestorzy swoją propozycję i formułę „mistrzowie aktywnego wypoczynku” kierować będą do dynamicznych ludzi, ceniących prestiż i modną architekturę, a poziomem projektu chcą wypełnić  lukę w ofercie nadmorskich kurortów. Hotel przygotowywany jest w standardzie czterech gwiazdek przez krakowską pracownię architektoniczną Iliard, która zdobyła szereg nagród i wyróżnień za przygotowywane przez siebie projekty hoteli, budynków biurowych i ich wnętrz.

Hotel prezentuje nowoczesne kierunki w planowaniu funkcjonalnym. Wnętrza są obrazem różnorodnych potrzeb wymagających klientów. Łączenie, przeplatanie się, różnorodność planowana na dużych otwartych i jasnych przestrzeniach jest myślą przewodnią konceptu. To one mają wprowadzić klimat i życie do hotelu. Dadzą możliwość niczym nieskrępowanego wglądu w sąsiadującą „twarzą w twarz” nadmorską przyrodę.

 


projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
Charakter projektu

Estetyka wnętrz hotelu ma spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów. Stylistyka wnętrz to nieformalny, prosty, ciepły i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, beton, len, kamionka, miedź. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który z polskimi materiałami mebli będzie prezentował się spójnie.
Goście będą mogli odnaleźć w hotelu „chillout” z wygodnymi intymnymi strefami, które będą dawały okazję do wspólnego biesiadowania przy potężnych stołach. W hotelu znajdzie się także wolnostojący bar z recepcją, otwarta na salę restauracyjną kuchnia, stanowisko do gotowania na żywo, otwarte palenisko i wiele innych atrakcji. 
 
Inwestor w bardzo przemyślany sposób zaplanował koncepcję wystroju wnętrz tak, aby goście hotelowi czuli się komfortowo nie tylko w częściach wspólnych hotelu, ale również w pokojach, w których będą odpoczywali. Klienci w pokojach znajdą miejsca do ćwiczeń, duże okna a rodziny stoły do wspólnie spędzanych chwil. W hotelu wiele pokoi posiada przeszklone łazienki gwarantujące maksimum przestrzeni, wolnostojące wanny w częściach nocnych, indywidualne sauny i duże balkony oraz tarasy z osłonami od wiatru i upalnego słońca.
 
 
projekt hotelu we Władysławowie
Położenie i oferta

Resort położony jest nad otwartym morzem, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego Od plaży hotel dzieli jedynie 120 metrów spacerem przez wydmowy las i funkcjonująca już hotelową strefę relaksu i zabaw dla dzieci..
Głównym motywem przewodnim oferty hotelu będzie aktywność ruchowa, relaks i odnowa biologiczna. Na poziomie -1 przygotowywana jest strefa z dwoma basenami, jacuzzi, profesjonalna strefa saunarium oraz klub fitness i siłownia z bezpośrednim wyjściem do hotelowego parku. Ekskluzywne przestrzenie z przeszkloną fasadą strefy basenów z widokiem na las nadmorski i profesjonalna kadra trenerów personalnych pozwolą gościom hotelowym na pełną regenerację fizyczną w czasie ich pobytu w hotelu. Dużą atrakcją hotelu będzie przeszklona ścianka wspinaczkowa, wiodąca ku górze przez cztery kondygnacje hotelu, której punkt szczytowy znajdzie się na otwartym tarasie widokowym hotelowego dachu. Na kondygnacjach 2 i 3 przygotowywane jest SPA - zespół gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej.
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie
Oferta Inwestycyjna

Nowopowstający hotel to nie tylko ciekawa realizacja obiektu turystycznego, ale również  lokata i oferta inwestycyjna. Pokoje hotelowe można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. 
 
Plan operacyjny

Gwiazda Morza wpisuje się w rosnący trend rynku, który od kilku lat jest widoczny we Władysławowie i okolicznych miejscowościach. Zbudowane w latach dziewięćdziesiątych hotele dalece odbiegają od międzynarodowych standardów ekskluzywnych resortów. Coraz bardziej odczuwalny jest brak obiektów, które adresują swoją ofertę do zamożnych, a jednocześnie świadomych i wymagających klientów. W tym obszarze Gwiazda Morza doskonale wpisuje się swoim projektem i przygotowywanym standardem do zaspokojenia ich oczekiwań. Przygotowany plan operacyjny Resortu również uwzględnia rosnące zainteresowanie klientów zdrowym i aktywnym stylem życia.
Władysławowo i okolice od lat niezmiennie są mekką dla miłośników wszelkich sportów wodnych. Obiekt położony jest 300 metrów od portu i mariny jachtowej, której oferta w najbliższych latach będzie dodatkowo rozbudowywana. Pas nadmorski stanowi ponadto atrakcyjny obszar dla miłośników innych aktywności sportowych. W pobliżu hotelu ciągną się jedne z najbardziej malowniczych tras rowerowych, a okoliczne plaże również poza sezonem przyciągają miłośników nordic walkingu, biegania czy lotów na paralotniach.
 
 
 
projekt hotelu we Władysławowie
projekt hotelu we Władysławowie

źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!