Westwing Home & Living ma sklep stacjonarny

Westwing Home & Living ma sklep stacjonarny

Meble i dodatki w trzech stylach: skandynawskim, glamour i klasycznym. Do tego dekoracje świąteczne i efektowne lampy dla każdego wnętrza. Tak wygląda obecnie oferta pierwszego sklepu stacjonarnego Westwing Home & Living, który został otwarty w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Asortyment w sklepie, podobnie jak na stronie Westwing.pl, będzie regularnie się zmieniał.


Klub zakupowy Westwing Home & Living znany jest z bogatej oferty. Codziennie na stronie pojawia się ok. 1000 nowych produktów, dostępnych w niewielkich ilościach i tylko przez kilka dni. Firma postanowiła przenieść swój koncept z internetu do pierwszego sklepu stacjonarnego tej marki w Europie, który od listopada działa w warszawskiej Arkadii.

 

Westwing Home & Living sklep
westwing Home & Living sklep
Westwing Home & Living sklep
westwing Home & Living sklep

Podzielono sklep na kilka stref i w każdej z nich prezentowane są rzeczy pasujące do siebie stylistycznie – tak, jak na stronie Westwing.pl. Część produktów w każdej strefie będzie regularnie wymieniana, a co dwa tygodnie do jednej z nich wprowadzone zostaną meble i dodatki w nowym stylu. Część z nich jest dostępna tylko w pojedynczych egzemplarzach, inne w niewielkich seriach. Westwing Home & Living sklep
Westwing Home & Living sklep
Westwing Home & Living sklep
Westwing Home & Living sklep
Westwing Home & Living sklep

W aktualnej ofercie warszawskiego salonu Westwing, znajdują się meble, dodatki i dekoracje świąteczne w trzech stylach. W strefie scandi dominują ciepłe odcienie szarości, beżu i bieli oraz naturalne materiały, w strefie glamour króluje złoto połączone ze szlachetną czernią i bielą, a wśród klasyki prym wiodą posrebrzane akcesoria i meble w chłodnych, stalowych odcieniach. Nie brakuje też tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych w czerwono-zielono-złotej kolorystyce. W kolejnych tygodniach w sklepie pojawią się produkty reprezentujące nieśmiertelny duet black & white w nowoczesnym wydaniu, alpejski chalet i glamour rodem z nowojorskich apartamentów. 

Aranżacji wnętrz dokonała Dagmara Pilzek z Westwing wspólnie z biurem projektowyn ARS.

 

źródło: materiały prasowe


Westwing Home & Living sklep

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!