II Edycja 4 Design Days

II Edycja 4 Design Days


II edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przybierze ono formułę dwóch dni dla branży, oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto interesuje się designem, architekturą i wystrojem wnętrz.


W tych dniach ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.
4 design days
Pierwsze dwa dni 4 Design Days zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i z zagranicy. 16. i 17. lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się debaty i dyskusje, branżowe konferencje takie jak Property Forum Katowice 2017 (regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych), Housemarket Silesia Forum 2017 (poświęcone regionalnemu rynkowi mieszkaniowemu) i Forum Branży Meblowej oraz towarzyszące im konkursy.
- 18 i 19 lutego 2017 r. to dni otwarte dla mieszkańców regionu, które obfitować będą w wystawy, wernisaże, ekspozycje użytecznych i designerskich produktów oraz spotkania z architektami i projektantami.
 
W pierwszej edycji wydarzenia 4DD, w lutym 2016 r., wzięło udział ponad 3,5 tys. gości biznesowych, a blisko 20 tys. osób odwiedziło ekspozycje ponad stu producentów mebli i wyposażenia wnętrz, oraz targi dizajnu niezależnego.
 
 
 
źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!