Polskie akcenty w Tokio

Polskie akcenty w Tokio"Elements" to wystawa projektów Grynasz Studio, będąca narracją do obecnego kierunku poszukiwań projektantów, pokazująca efekty współpracy zarówno z dużymi polskimi firmami, parkami technologicznymi jak i manufakturami. Oglądać ją będzie można na Tokyo Design Week w dniach 2-7 listopada 2016r.


Wśród produktów zobaczymy m.in. meble tapicerowane, siedziska i czarki, modułowe meble, ceramikę do parzenia kawy i herbaty.

Projekt jest współorganizowany przez Culture.pl. Patronem wystawy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Siedzisko slow

Siedzisko Slow

 
Siedzisko SLOW jest efektem połączenia doświadczenia portugalskich rzemieślników z polską technologią obróbki drewna. Dzięki zastosowanej konstrukcji otrzymujemy mebel kompaktowy łączący funkcję pufy i pojemnika. Naturalne materiały czynią ze SLOW mebel nie tylko spełniający określoną funkcję, ale sensualny i oddziałujący na użytkownika i wnętrze, w którym się znajduje.
Pufa Coral

Pufa Coral

 
Pufa Coral zachęcająca do relaksu i zwolnienia tempa. Inspirowana organicznymi strukturami i podwodną kolorystyką.
Miodownik

Miodownik

 
Łyżeczka do miodu inspirowana architekturą plastra miodu. Forma jej pozwala na porcjowanie miodu bez zbędnych kropel. Łyżeczka wyprodukowana została ze stali nierdzewnej metodą druku 3D w technologii Selective Laser Sintering.
Nero

Nero

Filiżanka do espresso inspirowana włoskim sposobem parzenia kawy, gdzie napój serwuje się w podgrzanym naczyniu. Forma i materiał pozwala na długie utrzymanie ciepła. Filiżanka wyprodukowana została ze stali nierdzewnej metodą druku 3D w technologii Selective Laser Sintering.
Czaj

Czaj

 
Czaj - rodzina naczyń do parzenia kawy i herbaty. Kształty poszczególnych naczyń zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający ich sztaplowanie i wygodne przechowywanie. Rant dzbanka tworzy „lejek” tak by móc bezproblemowo napełnić go wodą, natomiast specjalne wyprofilowanie dzióbka dzbanka zapewnia komfortowe nalewanie płynów.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!