Nowoczesna hala sportowa dla wojska.

Nowoczesna hala sportowa dla wojska.

Boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, kort do tenisa ziemnego, ścianka wspinaczkowa, siłownia i sala do zajęć aerobowych. Żołnierze z  Jednostki Wojskowej nr 3519 w  Białymstoku zyskali nowoczesną i multifunkcyjną halę sportową na terenie swojej placówki. Skanska, która była generalnym wykonawcą tej inwestycji, zakończyła budowę obiektu - rok przed planowanym terminem.

Kontrakt o wartości ponad 15 mln zł brutto został zrealizowany na zlecenie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie. Dziś (20.10.2016 r.) Skanska podpisała protokół odbioru końcowego i tym samym zakończyła realizację projektu.

- W ramach umowy, na terenie Jednostki Wojskowej nr 3519, zbudowaliśmy profesjonalną halę sportową wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, drogą pożarową, placem manewrowym oraz pompownią i zbiornikiem przeciwpożarowym - wymienia Grzegorz Pietrowski, menadżer projektu Skanska.

Hala sportowa JW Białystok

Nowy budynek swoją architekturą i kolorystyką nawiązuje do istniejących już obiektów, które znajdują się na terenie jednostki.

Budynek wyposażony jest także w niezbędne zaplecze - salę odprawowo-metodyczną, szatnie i pomieszczenia higieniczno-sanitarne oraz szereg pomieszczeń technicznych.

W obiekcie znajdują się również pomieszczenia odnowy biologicznej, które wyposażono w suchą saunę z mini basenem i natryskami oraz pomieszczenia wypoczynku po saunie i masażu. W hali głównej zamontowano teleskopowo składaną trybunę z miejscami dla 232 widzów.

 

 

Hala sportowa JW Białystok
Hala sportowa JW Białystok

Powierzchnia użytkowa: 2 984 m kw.

Kubatura: 35 389 m sześc.

Realizacja: 2016

Wykonawca: Skanska

 

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!