Konkurs Tetris rozstrzygnięty

Konkurs Tetris rozstrzygnięty


Zwycięzcą konkursu na koncepcję aranżacji biura Tétris w budynku Warsaw Spire, została pracownia Noname Architects. Na szczególną uwagę zasługują także projekty INSPACE oraz Bizzon Architektura Wnętrz.

 

Do   konkursu   zaproszone   zostały   pracownie,   jak   również indywidualni   architekci. W   ciągu   ostatnich   miesięcy   spłynęło do Tétris kilkadziesiąt prac, z których każda prezentowała oryginalne i bardzo ciekawe pomysły. Za najlepszą propozycję uznano projekt  Noname Architects, ponieważ – jak twierdzą jurorzy - jego autorzy zaoferowali nietuzinkowe rozwiązania funkcjonalne i przestrzenne. Cechuje go też duża spójność kompozycyjna i koncepcyjna.

 

konkurs Tetris, Warsaw Spire

Zwycięska koncepcja Noname Architects

- Podobało nam się, że kreatywnie podeszli do space planu – nie zmieniając przestrzeni, zaproponowali jej ciekawe modyfikacje. Przestrzeń została zdynamizowana. Geometria ma pazur, przez cały projekt przewijają się formy powielane na suficie i podłodze - mówi Danuta Barańska, dyrektor kreatywna Tétris.
 
Pracownia Noname Architects otrzymała zaproszenie do wspólnego projektowania biura Tétris, a także nagrodę w wysokości 5000 zł.
 
zwycięski projekt Tetris

Zwycięska koncepcja Noname Architects

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!