Nowa figura w biurze

Nowa figura w biurze

Otwarte przestrzenie biurowe są faktem. Ze wszystkimi wynikającymi z  nich konsekwencjami. Mankamenty można do pewnego stopnia neutralizować, stąd pomysł, by tworzyć strefy wyciszenia, pozwalające na spokojną rozmowę telefoniczną, spotkanie czy chwilę wytchnienia od gwaru. 


VANK_MELLO to budka, której akustyczny i estetyczny komfort uzyskany został za sprawą przyjaznych, miękkich linii i dzięki szerokiej gamie kolorystycznej naturalnych tkanin.

 


meble biurowe

Mebel powstał z  sentymentu do koszy plażowych, które zapewniały odrobinę intymności i osłaniały przed wiatrem    – mówi Wojciech Wołczyk, projektant z VANK.  –  Nawet bowiem jeśli lubimy atmosferę pracy panującą w open space, czasem chcemy od niej odpocząć i zrelaksować się, zebrać myśli lub skupić podczas ważnej rozmowy telefonicznej. Temu właśnie służy nasz kolorowy, akustyczny boks - dodaje.

meble biurowe, kosze biurowe

Różnorodne konfiguracje Vank Mello pozwalają na dopasowanie budki do dostępnej w biurze wolnej przestrzeni. Są pojedyncze oraz podwójne – z siedziskami lub stoliczkiem. Kolekcję uzupełniają fotele i sofy.

budka biurowa

Boksy pokryte są tkaninami Synergy. Zawierają one 95% wełny nowozelandzkiej, wytwarzanej w Huddersfield, historycznym centrum przemysłu tekstylnego hrabstwa West Yorkshire. Z natury dźwiękochłonne, farbowane są wyłącznie przy pomocy ekologicznych środków. Charakteryzuje je wyjątkowa miękkość, a zarazem trwałość. Na uwagę zasługuje też kolorystyka. Vank Mello dostępne jest w 75 nieszablonowych odcieniach Synergy, co sprawia, że budka może z powodzeniem pełnić rolę wyrazistego akcentu w monotonnych niekiedy wnętrzach biurowych.

 

Źródło: materiały prasowe

budki biurowe, meble biurowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!