Odważnie z kolorem

Odważnie z kolorem

 

Arval Service Lease Polska dołączył do grona klientów, którzy po raz kolejny wybierają biuro Massive Design, jako autora nowej aranżacji. Obecne, jak i poprzednie biuro zrealizowane w 2009 roku, zlokalizowane jest na warszawskim Mokotowie. Tym razem wybór padł na nowo wybudowany budynek Wołoska 24. 

Z racji rozmieszczenia aranżacji na dwóch kondygnacjach, wymogiem klienta była wewnętrzna klatka schodowa, która stała się doskonałym pretekstem by połączyć przestrzeń na kilku płaszczyznach. Prócz swojej podstawowej funkcji, przestrzeń wokół klatki stała się swego rodzaju miejscem wymiany myśli, informacji i integracji pracowników. Wokół schodów zorganizowano przestrzeń wspólną dla wszystkich. Można tu organizować zarówno spotkania ad hoc, jak również zebrania całej firmy. Sprawdzony w poprzednim biurze pomysł centralnie zlokalizowanej kantyny odnalazł tutaj swoje odzwierciedlenie. 

nowe biuro Arval

Liczący ponad 2100m2 projekt autorstwa Massive Design charakteryzuje się dość odważnym podejściem w kwestii kolorystyki. Specjalnie stworzona na potrzeby firmy Arval wykładzina miała podkreślić znaczenie znaku rozpoznawczego – energetyzującej zieleni nawiązującej do proekologicznego podejścia do biznesu, pojawiającej się również w logo firmy. Ta barwa jest obecna praktycznie w każdym miejscu biura – od recepcji przez sale konferencyjne i open space’y po kuchenki.

nowa aranżacja biura

Open space został stworzony pod kątem wygody pracowników. Zarówno stopień zagęszczenia biurek, jak również rozlokowane w nim przestrzenie do pracy zespołowej czy pracy w skupieniu powodują, że jest to jedno z bardziej przyjaznych biur. Zastosowane tu sprawdzone rozwiązania obejmujące stoły projektowe, czy akustyczne kubiki dają pełen komfort użytkowania.

 

Realizacja: 2016

Źródło: materiały prasowe

nowa aranżacja biura

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!